MÜŞTERİ YORUMLARI

Özentaş Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

evden eve nakliyat müşteri yorumlarıEvden Eve Nakliyat Hizmetleri Alanında Özentaş Firması Hakkında Yapılan Müşteri Yorumları. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Evden Eve Nakliyat ev ofis eşyası taşımacılık şirketimiz ev ofis taşıma ve Depolamada yılların verdiği deneyimi kullanarak işinde uzmanlaşmıştır. Özentaş Nakliyat, kalite ve titizliği bir prensip haline getirmiştir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası eşya taşıma depolama hizmetimiz sürecinde eşyaların havalı patpatlar ile sarılır ambalajlanır. Firmamızca Kaliteli hizmet prensipleri çerçevesinde sigortalı ve güvenli taşımacılık yapılır. Deneyimli personel istihdamından, kapalı kasalı kamyonlar ve sağlam alt yapımıza kadar her şey müşteri memnuniyeti içindir.

 

Yorumlar

 • Alpaslan KAZANCI

  İstanbul içinde bulunan evimi Özentaş Taşımacılık şirketiyle Kayseri'ye taşıdım. Özentaş Nakliyat şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir firma. Adeta birinci sınıf bir hizmet gördüm. Eşyalarımı taşımaya gelen ekibe teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları güzel bir şekilde paketlediler. Dikkatli ve aynı zamanda düzgün bir iş yapma biçimleri vardı. Özentaş Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • Perihan AYTAÇ

  İstanbul'da olan 4 + 2 dairemin taşımacılık işlerini İstanbul Özentaş Taşımacılık firmasına yaptırdım. Selçuk bey ile beraberindeki arkadaşlar gerçekten profesyonelce vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir şeye hasar vermeden dikkatli bir biçimde nakil işlevini yaptılar ve sıkıntısız bir şekilde ev taşıma işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Özentaş Nakliyeyi taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Caner TAŞ

  İstanbul içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan nakliyat şirketlerini incelediğimde, Özentaş Nakliye şirketinin diğer firmalara göre farklı olduğunu gördüm ve evimin taşınması hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın ekip sorumlusu Reha bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam bitti. Hiçbir sorun görmedim. Hiç bir eşyam ziyan görmedi. Evime gelen elemanlara ve Özentaş Taşımacılık firmasına teşekkür ederim. Özentaş Nakliyatı tüm İstanbul'lulara da rahatlıkla önerebilirim.

 • Cihan Aydemir

  Özentaş Nakliyat ile Kayseri'de bulunan evimi Gaziantep merkeze taşıdım. Firmanın Kayseri şubesi 1 gün önceden evimize gelerek eşyalarımın sökümlerini yaptı, sardı ve paketledi. Evin boşaltılması sonrası kaba temizlik bile yaptılar ki bunu bizzat ben söylememiştim. Ertesi gün Gaziantep'teki adresimizde bu kez firmanın Gaziantep acentesinden görevlendirilen elemanlar vardı. Ekipten sadece 2 kişi aynıydı, diğer 3 kişi farklı olmasına rağmen sanki tüm eşyaların yerlerini önceden biliyor gibiydiler ve sorunsuz yerleştirdiler. Doğrusu hayret ettim. Firma profesyonel. Eşyalarım söylenen zamanda ve söylenen şekilde teslim edildi. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara teşekkür ederim

 • Oya Çiftçi

  Bundan önce başka bir şirket ile evden eve usulü taşınmıştım ve kötü tecrübelerim oldu. Bu yüzden taşınma öncesi baya endişeliydik. Facebook'ta bu siteye rastladım ve Allahtan Özentaş Nakliyat ile karşılaştık. Bu firmayla Bursa'dan Gaziantep'e taşındım. Gelen ekip işinin tamamı ile uzmanı. Bir dakika bile soluklanmadan çok hızlı bir şekilde işlerini yaptılar. Bir eşyamız bile hırpalanmadı. Özentaş nakliyat ile gönlünüz rahat bir şekilde taşıma yaptırabilirsiniz. 100 kere daha taşınsam başka firmayı aramam. Siteyi kuranlara da teşekkür ederim. Seçimleri doğru yapmışlar.

 • Saliha Oğuz

  Samsun Atakum'dan Kocaeli Gölcük ilçesine taşındım. Eşyalarımda bir sıkıntı olmadan zamanında ve sorunsuz taşınmamı gerçekleştiren Özentaş Nakliyat'a verilen sözleri harfiyen yerine getirdiği için çok teşekkür ederim. Arkadaşıma da tavsiye ettim. Firmanın Türkiye genelinde şubeleri olması, zaten kalitesini ortaya koyuyor.
  Tavsiye Ederim !

 • Engin Akbulut

  Diyarbakır Silvan'dan İstanbul Pendik ilçesine Özentaş Evden Eve Nakliyat firmasıyla taşındım. Arkadaşlarmızın göstermiş olduğu gayretden çok memnun kaldık. Çok temiz ve zamanında çalışan bir firma. Eşyalarıma zarar gelmeden taşıdıkları için teşekkür ederim. Evini taşıyacak olanlarada böyle bir firmayla çalışmalarını tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.
  Tavsiye Ederim !

 • Mehmet Kılıçaslan

  İzmir Çeşme'den İstanbul Beylikdüzü ilçesine tamamen kırılacak ürünlerden oluşan eşyalar gönderdim. Tek bir tanesinde dahi hasar yoktu ve zamanında teslim edildi. Verilen hizmetten ve özellikle şirket sahibinin ilgisinden çok memnun kaldık. Özentaş nakliyat'a çok teşekkürler.
  Tavsiye Ederim !


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !