EVDEN EVE NAKLİYAT

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği misyonu kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, Zeytinburnu ve bölgesinde emniyetli taşımacılık vermektedir.

Zeytinburnu veya yakınlarında kuruluşumuz tarafından icra edilen taşımacılık hizmetlerinde, Zeytinburnu'da ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşlara Zeytinburnu departman park yerimizde mevcut olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmişte uygulanan usullerle eşya taşıma çağı bu zamanda fesholmuştur. Şimdilerde kaliteli anlamda evden eve nakliyat faaliyetlerinde nitelikli bir eser temin edemeyen lojistik firmaları, ev taşıma işlemlerinde talep görmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde birikim sahibi olmuş kurum kadromuzun tümü kendi kişisel vazife sahalarında son derece tecrübe sahibidir. Görevini meslek biçimine getirmiş kişilerle kadrolaşmayı tercih eden teşekkülümüz adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede önemlidir.

Evden eve taşıma hizmetlerinde ilk olarak ekspertiz faaliyetleri uygulanmaktadır. İnceleme hizmeti ücretsizdir ve nakliye işinin en önemli aşamalarından biridir. Raporlama hizmetlerinin dikkatli ifa edilmesi, nakil işlemleri sırasında aksaklık meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, raporlama alanında görevlendirdiğimiz kadromuz, mesleğinde birikimli kişilerdir.

Raporlama organizesi ile aksaklıklara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama işlemleri amacıyla adresinize geldiği zaman, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi hesaplar ve lüzumlu olan olacak çelik kasalı aracı saptar. Nem ve toz gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve hususi tasarlanmış eşya taşıma araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş esneme sistemleriye yüksek derecede korunaklıdır. Çelik kasalı araçlarımız son model ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, doğru nakliyat vasıtasıyla birlikte gerekli olan ambalajlama bileşenleri, görev verilecek elemanlar ve farklı ciddi unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi sonunda bina muhit durumu incelenir ve lojistik programı hazırlanır. Eksper hizmeti sonrasında nakliyat sigortası yapılır.

Eşyaların korunması ve Kamyona İstif

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında eğitimli durumda bulunan personelimiz, eşya taşımacılığı işlemlerinde ciddiyetle ehemmiyetli olan paketleme işlerini elit usullerle tamamlamaktadır. Bu kalite muvacehesinde Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz ciddi bir yere sahip bulunmaktadır. İşletmemizin belirlediği Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye hizmet faaliyetleri perspektifinde en çok değer atfedilen unsurdur. Narin yahut kıymetli materyalleriniz için özel paketleme usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü balonlu naylonlar tercih edilmektedir. Büyük mobilyalar itinayla ambalajlanır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması amacıyla özel paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Nakliye asansörünün binaya düzgün bir şekilde dayanması ve taşıyıcı bölümün doğru bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması şarttır Asansör aracımızın şoförü mesleğinde deneyimlidir. Zeytinburnu asansörlü taşımacılık ile firmamız, Zeytinburnu ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşyalarınızı kısa bir zaman perspektifinde ve sağlam bir halde zemine indirerek nakliyat aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Hacimli mobilyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük malzemeler dayanıklı olduğundan alta yerleştirilir. Hassas materyaller hacimli mobilyaların üstüne istiflenir.

Tüm eşya ve malzemelerinizin önceki evde olduğu biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, taşınma işlemi geniş kapsamda tamamlanır. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin belirlendiği şekilde yerleştirilmesi ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda deneyimli ustalarımız görev yapmaktadır. İstendiğinde eşyaların tamamen yerleşmesi işlemi hususunda bayan eleman görevlendirilmektedir.

Zeytinburnu ile yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da faaliyet icra eden organizasyonumuz, bu husustaki hizmetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı çok daha itinalı davranmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Balıkesir Evden Eve | Çeşme Evden Eve | İzmir Evden Eve Nakliye | Üsküdar Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !