EVDEN EVE NAKLİYAT

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan firmamız, Ümraniye ve bölgesinde güvenli nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Ümraniye ve etrafındaki bölgede işletmemiz tarafından yapılan evden eve taşımacılık kapsamında, Ümraniye içerisinde ikamet eden çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu bölgede bulunan taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Ümraniye otoparkımızda bulunan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eski metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi artık fesholmuştur. Bugünkü Zaman Diliminde kaliteli çözümlerle Evden eve nakliyat eylemlerini zanaat edinmeyen lojistik firmaları, ev eşyalarının taşınması hususunda tercih edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın her biri kendi vazife alanlarında son derece tecrübelidir. Görevini yetenek haline getirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği durumuna getiren kurumumuz adına, hizmet sunduğumuz kuruluş ve şahısların memnuniyeti mühim derecede mühimdir.

Evden eve taşıma işlemlerinde ilk olarak eksper faaliyetleri yerine getirilmektedir. Eksper faaliyeti bedelsiz yapılır ve taşıma işinin en önemli kısımlarından biridir. Raporlama faaliyetlerinin nitelikli sunulması, nakil işlemleri sırasında problem olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, raporlama işlemlerinde görev verdiğimiz çalışanlarımız, işinde uzman elemanlardır.

Raporlama hizmeti ile sıkıntılara ortaya çıkmadan önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri nedeniyle ev veya işyerinize geldiği zaman, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olan transfer aracını tespit eder. Yağmur ve toz benzeri havayla ilgili durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasa ve hassas modellenmiş araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla uç noktada güvenlidir. Çelik kasalı araçlarımız son model ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, doğru nakliyat vasıtasıyla beraber ihtiyaç olacak ambalajlama öğeleri, görevlendirilecek ekip ve diğer ciddi gereklilikleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin muhit koşulları incelenir ve nakliyat planlaması yapılır. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Ambalajlama ve Taşımacılık Aracına Yükleme

Ümraniye Evden Eve Taşıma Organizasyonu konusunda uzman olan ekiplerimiz, ev taşıma hususunda yüksek derecede ciddiyet içeren ambalajlama işlerini seçkin usullerle yapmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız ciddi bir konumdadır. Firmamızın sunduğu Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet işlemleri arasında en mühim unsurdur. Kırılgan yahut kıymetli materyaller için kendine özgü paketleme usulleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve cihazlar için, özel ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Ağır malzemeler özenle paketlenir. Montaj işleri için tecrübe sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi gayesiyle değişik paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Asansör kamyonunun balkona düzgün bir biçimde yaslanması ve taşıma bölümünün dengeli bir halde gelip gitmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansör operatörümüz alanında tecrübelidir. Ümraniye asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kurumumuz, Ümraniye ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı az bir zamanda ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar sağlam olduğundan alta yerleştirilir. Hassas eşyalar üstte kalan kısımlara istiflenir.

Eşya veya malzemelerin önceki evde yapıldığı gibi yeni daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemleri genel anlamda tamamlanır. Yeni adreste taşınan materyallerin konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması için tecrübeli elemanlarımız çalışmaktadır. İstenildiği taktirde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Ümraniye yahut etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet sunan kurumumuz, bu konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz başka ülkeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha titiz davranmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Manisa Evden Eve | Karaburun Evden Eve | Evden Eve Nakliyat İzmir | Sultangazi Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !