EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal olarak özümsemiş olan organizasyonumuz, Tuzla ve civarında emniyetli taşımacılık vermektedir.

Tuzla ya da civarında kuruluşumuz tarafından sunulan eşya nakli faaliyetlerinde, Tuzla bölgesinde ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, bu lokasyondaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Tuzla alan araç parkında bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Eski usullerle ev eşyalarının taşınması devri artık tasfiye olmuştur. Şu anki Zaman Diliminde kaliteli anlamla evden eve nakliyat eylemlerini zanaat durumuna getiremeyen nakliye firmalarına eşya taşıma hizmetlerimizde istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat aşamalarında deneyimli olan şirket personelimizin tümü kendi özel sorumluluk sahalarında son derece potansiyel sahibidir. Yaptığı vazifeyi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu güçlü bir duruma getirmiş durumda olan firmamız için, müşteri memnuniyeti ciddi oranda önemlidir.

Eşya nakliyesi işlemlerinde herşeyden önce inceleme faaliyeti uygulanmaktadır. İnceleme faaliyeti ücretsiz yapılmaktadır ve eşya taşıma hizmetinin en ciddi kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Ekspertiz faaliyetlerinin titiz bir biçimde organize edilmesi, nakliyat süreçleri boyunca aksaklık oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenle, ekspertiz faaliyetleri alanında görevlendirdiğimiz personelimiz, mesleğinde profesyonel şahıslardır.

Raporlama organizesi sayesinde ihtimal dahilindeki aksamalara önceden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama hizmeti nedeniyle evinize geldiği zaman, herşeyden önce evinizde mevcut olan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve gerekli olan taşıma vasıtasını tespit eder. Yağış benzeri iklimsel durumlardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve özel dizayn edilen nakliyat araçlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş yay sistemleriye son derece güvenlidir. Çelik kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, doğru nakliye vasıtasıyla beraber ihtiyaç olan paketleme unsurları, görevlendirilecek personel ve başka mühim gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevre durumu saptanır ve lojistik programı belirlenir. Raporlama aşaması sonrası taşıma sigortası yapılır.

Eşyaların korunması ve Kamyona İstif

Tuzla Evden Eve Nakliye İşlemleri hususunda deneyim kazanmış eleman kadromuz, eşya taşıma meselesi için ciddiyetle ehemmiyet gösterilmesi gerekli olan ambalajlama işlemlerini uzman metodlarla yapmaktadır. Söz konusu kaliteyle Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz mühim bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun arz ettiği Tuzla evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde en çok titizlik gösterilmesi icab eden işlemdir. Hassas ya da hususi materyaller için farklı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve cihazlar için, çeşitli ambalaj materyali uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar özenle korunaklanır. Montaj hizmetleri için uzman personelimiz görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların hasar görmemesi amacıyla en iyi ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansörler, itinayla kurulur. Nakliyat asansörünün kurulacağı yere düzgün bir şekilde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması zorunludur Asansörcümüz alanında tecrübelidir. Tuzla asansörlü evden eve taşımacılık ile kurumumuz, Tuzla ve çevresinde bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve sağlam bir halde indirerek nakliye aracına istiflemekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Büyük eşyaların ilk önce paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan öncelikli konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve cihazlar nispeten üst kısımlara istiflenir.

Eşyaların getirildikleri yerde yapıldığı gibi yeni eve çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş kapsamda bitmiş olur. Ev içinde ev eşyalarının istenildiği şekilde yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması konusunda tecrübeli personelimiz çalışmaktadır. İstemde bulunulması durumunda tüm eşyaların döşenmesi işlemi konusunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Tuzla ya da çevre ilçelerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan kuruluşumuz, sözü edilen konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı olmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Çanakkale Evden Eve | Güzelbahçe Evden Eve | İzmir Evden Eve | Ümraniye Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !