EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan organizasyonumuz, Sultangazi ve çevresinde güvenilir nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Sultangazi ile etrafındaki bölgede kuruluşumuzca icra edilen eşya taşıma alanında, Sultangazi içerisinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevrede bulunan taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kuruluşlara Sultangazi otoparkımızda bulunan taşıma araçlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tekniklerle eşya taşıma dönemi bu zamanda fesholmuştur. Zamanımızda elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştiremeyen lojistik kuruluşlarına eşya taşıma hizmetlerimizde rağbet gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde deneyimli olan şirket personelimizin tüm bireyleri kendi özel vazife sahalarında oldukça tecrübelidir. İşini içselleştirmiş şahıslarla kadrolaşmayı tercih eden şirketimiz için, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnun olması fazlasıyla önem arz eder.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde öncelikle raporlama işlemi yerine getirilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en mühim bölümlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper hizmetinin titizlikle yapılması, eşya taşıma faaliyetleri sırasında sorun meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper alanında görev yapan personelimiz, alanlarında birikimli elemanlardır.

İnceleme işlemleri sayesinde olası aksamalara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri amacıyla daire veya işyerinize ulaştığında, ilk aşamada evde var olan eşya ve taşınacak materyalin miktarını hesaplar ve gereken olan kapalı kasa aracı saptar. Nem ve toz benzeri dış olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, bununla beraber kuvvetlendirilmiş sarsıntı önleme sistemleriye fazlasıyla korumalıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun lojistik kamyonuyla beraber gereken paketleme materyali, görev verilecek personel ve diğer önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin çevresel durumu saptanır ve lojistik planlaması belirlenir. İnceleme işlemi sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Lojistik Aracına Yükleme

Sultangazi Evden Eve Taşımacılık İşlemleri konusunda deneyimli olan ekiplerimiz, eşya taşıma meselesi için ciddi derecede ehemmiyet barındıran paketleme hizmetlerini uzman metodlarla sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde Sultangazi Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, işletmemiz önemli bir statüdedir. Firmamızın sunduğu Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Tüm eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis işlemleri arasında öncelikle önem verilen noktadır. Narin veya kıymetli eşyalarınız için farklı ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi ev makineleri ve aygıtlar için, özel baloncuklu naylonlar kullanılmaktadır. Ağır malzemeler itinayla ambalajlanır. Montaj konusunda deneyim sahibi kadromuz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi amacıyla malzeme türlerine göre farklılaşan paketleme opsiyonları sunulmaktadır.

Taşıma asansörü, itinayla kurulur. Asansör aracının balkona tam yaslanması ve taşıma bölümünün sağlam bir şekilde gelip gitmesi ve zorlanmaması zorunludur Asansörcümüz bu konu hakkında tecrübelidir. Sultangazi asansörlü nakliye hizmetleri neticesinde işletmemiz, Sultangazi ve etrafındaki bölgede olan daire yada işyerinizde eşyalarınızı az bir zaman içerisinde ve sağlam bir şekilde indirerek araca yerleştirmekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların daha önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar dayanıklı olduğu için öncelikli istiflenir. Kırılgan eşyalar üstte bulunan yerlere konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin getirildikleri yerde olduğu gibi taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş oranda bitmiş olur. Yeni evde ev eşyalarının yerleştirilmesi ve montaj işlerinin yapılması konusunda uzman personelimiz çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Sultangazi ve çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliye alanında da çalışma yapan işletmemiz, bu alandaki işlemlerinde eşyalarınız farklı uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir.

İlgili Web Siteleri: Aydın Evden Eve Nakliye | Narlıdere Evden Eve | İzmir Nakliyat | Sultanbeyli Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !