EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Sultanbeyli evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal olarak içselleştiren firmamız, Sultanbeyli ve çevresinde güvenilir ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Sultanbeyli yahut çevre semtlerde şirketimizce yapılan eşya nakliyesi faaliyet alanında, Sultanbeyli yakınlarında bulunan elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara Sultanbeyli araç parkında mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla ev taşıma devri bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şimdiki dönemlerde profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat kapsamında branşlaşamayan taşımacılık firmaları, ev taşıma işlemlerinde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma işlerinde uzman olan şirket çalışanlarımızın tümü kendi görev dallarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. İfa ettiği yükümlülüğü hüner edinmiş kişilerle çalışan kurumumuz adına, müşterilerimizin memnuniyeti fazlasıyla önemlidir.

Eşya taşımacılığı hizmetlerinde herşeyden önce eksper hizmetleri icra edilmektedir. Ekspertiz işlemleri bedelsizdir ve eşya taşıma işinin en önemli kısımlarından birini meydana getirir. Eksper organizesinin nitelikli olması, nakil işlemleri esnasında arıza meydana gelmesini önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, ekspertiz işlemlerinde vazifelendirdiğimiz kadromuz, alanlarında eğitimli elemanlardır.

İnceleme hizmetleri ile aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri için ev veya işyerinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gereken olacak kapalı kasalı nakliyat kamyonunu belirler. Yağmur ve toz benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasa ve hassas dizayn eşya taşıma kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenlidir. Nakliyat araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper çalışanlarımız, en uygun lojistik aracıyla beraber gereken ambalajlama malzemeleri, istihdam edilecek kadro ve başka önemli unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde taşınacak yerin civar durumu göz önünde bulundurulur ve taşıma programı yapılır. Eksper aşaması sonrasında nakliye sigortası hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona İstifleme

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, ev taşıma hususunda uç noktada mühim durumda bulunan paketleme işlerini uzman usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz hakim bir konuma sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun arz ettiği Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde en başta değer atfedilen noktadır. Narin veya hususi eşyalarınız için kapsamlı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj öğeleri kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler itinayla korunaklanır. Montaj işleri için birikim sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi gayesiyle eşya türlerine göre özelleşen paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulur. Nakliye asansörünün kurulacağı yere tam yaslanması ve taşıma alanının doğru bir biçimde inip çıkması ve zorlanmaması zaruridir Asansör operatörümüz bu konu hakkında ehliyetlidir. Sultanbeyli asansörlü nakliye ile firmamız, Sultanbeyli ve etrafındaki bölgede olan ev yada büronuzda eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman diliminde ve sağlam bir halde zemine indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır eşyalar mukavemetli olduğu için öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik cihazlar üstlerde kalan yerlere istiflenir.

Eşya ve malzemelerinizin benzer şekilde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemi genel anlamda tamamlanmış olur. Ev içinde eşya ve materyallerin belirlediğiiniz şekilde yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması hususunda özel personelimiz çalışmaktadır. İstenildiği taktirde eşyaların döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman temin edilmektedir.

Sultanbeyli yahut yakınlarında uluslararası evden eve taşımacılık alanında da iş yapan kurumumuz, sözü edilen konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Balıkesir Evden Eve Nakliye | Seferihisar Evden Eve | İzmir Nakliye | Şişli Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !