EVDEN EVE NAKLİYAT

Şişli Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Şişli evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda özümsemiş olan organizasyonumuz, Şişli ve civarında güvenli ev taşıma hizmetleri sağlamaktadır.

Şişli ile çevresinde kuruluşumuz tarafından yürütülen evden eve nakliyat alanında, Şişli içerisinde ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, burada olan hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlara Şişli alan otoparkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Şimdilerde elit kavramla evden eve nakliyat eylemlerini zanaat edinmeyen taşıma kurumları, ev taşıma hususunda itibar görmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde birikim kazanmış firma kadromuzun hepsi kendi sorumluluk dallarında son derece tecrübelidir. Yaptığı işi yetenek biçimine indirgemiş elemanlarla ekiplerini kuvvetlendiren kuruluşumuz için, müşteri memnuniyeti ciddi derecede önemlidir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde herşeyden önce ekspertiz işlemleri uygulanmaktadır. Raporlama işlemi ücretsiz yapılır ve eşya taşıma hizmetinin en önemli kısımlarından birini oluşturur. Ekspertiz faaliyetlerinin kaliteli olması, eşya taşıma süreçleri süresince aksaklık oluşmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, ekspertiz alanında vazife verdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde eğitimli kişilerdir.

İnceleme işlemleri ile olası sıkıntılar önceden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz işlemleri nedeniyle evinize ulaştığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesap eder ve gereken olacak nakil kamyonunu belirler. Yağmur gibi iklimsel etkenlerden tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve kendine özgü tasarlanmış araçlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneklik donanımlarıyla fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakil aracıyla birlikte ihtiyaç olan paketleme gereçleri, görevlendirilecek elemanlar ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Son olarak evin çevre koşulları göz önünde bulundurulur ve lojistik programı belirlenir. İnceleme hizmeti sonrası teminat için sigorta poliçesi yapılır.

Eşyaların paketlenmesi ve Nakliye Aracına İstif

Şişli Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri hususunda birikimli olan personelimiz, eşya taşımacılığı hususunda fazlasıyla ciddi olan ambalajlama işlerini elit metodlarla tamamlamaktadır. Söz konusu kalite perspektifinde Şişli Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, teşekkülümüz mühim bir statüye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin arz ettiği Şişli evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye servis ağı içerisinde en önemli işlemdir. Kırılması muhtemel ya da değerli eşyalar adına çeşitli paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, hususi patpat ambalaj naylonları uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar itinayla korunaklanır. Monte konusunda tecrübeli çalışanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi düşüncesiyle özel ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Asansör kamyonunun duvara tam dayanması ve taşıma alanının düzgün bir biçimde çıkıp inmesi ve zorlanmaması gerekmektedir Asansörcümüz işinde tecrübe sahibidir. Şişli asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde kurumumuz, Şişli ve çevresinde olan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların öncelikle paketlenmesi ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için alta istiflenir. Kırılgan eşyalar ağır mobilya ve beyaz eşyaların üstüne konumlandırılır.

Eşyaların önceki dairede yapıldığı şekilde yeni daireye çıkarılmasıyla, ev taşıma faaliyeti büyük oranda bitmiş olur. Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi ve monte işlerinin tamamlanması hususunda uzman ustalarımız vazifelendirilir. Talepte bulunulması durumunda eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Şişli ya da çevre semtlerde uluslararası nakliyat sahasında da çalışma yapan işletmemiz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha tedbirli davranmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Bodrum Evden Eve Nakliye | Aliağa Evden Eve | İzmir Ev Taşıma | Silivri Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !