EVDEN EVE NAKLİYAT

Silivri Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Silivri evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir kalıpta içselleştiren firmamız, Silivri ve civarında güvenilir taşımacılık arz etmektedir.

Silivri ve yakınlarında kuruluşumuz tarafından yürütülen evden eve nakliyat faaliyetlerinde, Silivri yakınlarında ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Silivri araç parkında mevcut olan nakliye araçlarımız yönlendirilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla ev eşyalarının taşınması devri artık fesholmuştur. Şimdilerde elit anlamla evden eve nakliyat operasyonlarında ustalaşamayan lojistik firmalarına eşya taşıma hususunda itibar gösterilmemektedir. Eşya taşıma işlemlerinde eğitimli olan firma kadromuzun tamamı kendi kişisel görev sahalarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi içselleştirmiş şahıslarla çalışan firmamız adına, hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti fazlasıyla mühimdir.

Eşya nakliyesi organizesinde ilk olarak raporlama hizmeti yerine getirilmektedir. Eksper hizmetleri bedelsiz yerine getirilir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi kısımlarından birini oluşturmaktadır. Raporlama faaliyetlerinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma süreçleri boyunca aksaklık çıkmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde deneyimli şahıslardır.

Eksper hizmetleri sayesinde aksaklıklara ortaya çıkmadan önlem alınabilmektedir.

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti amacıyla daire veya ofisinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde olan tüm eşyaların miktarını hesap eder ve gereken olan nakil kamyonunu saptar. Nem ve toz gibi harici etkenlerden eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas tasarlanmış araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik donanımıyla ciddi derecede korumalıdır. Çelik kasa taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun eşya taşıma vasıtasıyla beraber gereken paketleme malzemeleri, görevlendirilecek personel ve farklı mühim gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi bitiminde bina civar durumu incelenir ve nakliye planlaması belirlenir. Ekspertiz hizmeti sonrasında eşya taşıma sigortası hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona Yükleme

Silivri Evden Eve Taşıma Hizmetleri hakkında uzman olan personelimiz, eşya taşımacılığı işlemlerinde yüksek derecede ciddi durumda bulunan ambalajlama işlemlerini uzman tarzla yapmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Silivri Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, teşekkülümüz hakim bir statüye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun arz ettiği Silivri evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Eşya ve taşınacak materyalin paketlenmesi, Eşya Taşıma servis kapsamı perspektifinde en çok ciddiyet atfettiğimiz aşamadır. Kırılabilecek ya da özel eşyalar adına özel ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, özel ambalaj öğeleri uygulanmaktadır. Büyük malzemeler dikkatle korunaklanır. Montaj konusunda birikim sahibi personelimiz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların hasar almaması için eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, itinayla kurulmaktadır. Asansör aracının duvara tam yaslanması ve yük bölümünün doğru bir şekilde gelip gitmesi ve sarsılmaması gerekmektedir Asansör şoförümüz işinde deneyimlidir. Silivri asansörlü evden eve nakliyat ile ekibimiz, Silivri ve etrafındaki bölgede bulunan ev veya işyerinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman içerisinde ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük malzemeler mukavemetli olduğu için alta istiflenir. Kırılabilir malzemeler nispeten üstlere yerleştirilir.

Tüm eşya veya malzemelerin getirildikleri evde yapıldığı gibi taşınılacak eve çıkarılmasıyla, eşya taşıma işlemleri genel olarak biter. Yeni evde ev eşyalarının belirlendiği gibi konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda uzman personelimiz çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın döşenmesi hizmeti için bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Silivri yahut çevre semtlerde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet veren firmamız, sözü edilen alandaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz diğer bir ülkeye sevk edileceği için ciddi oranda daha dikkatli olmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Çanakkale Evden Eve Nakliye | Bayındır Evden Eve | İzmir Evden Eve Taşıma | Sile Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !