EVDEN EVE NAKLİYAT

Şile Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Şile evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda içselleştiren organizasyonumuz, Şile ve bölgesinde emniyetli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Şile yahut yakınlarında kurumumuzca yürütülen taşımacılık faaliyetlerinde, Şile'da bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu lokasyondaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Şile departman araç parkımızda mevcut bulunan nakil araçlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş usullerle ev eşyalarının taşınması devri bu zamanda fesih olmuştur. Bu gün profesyonel anlamda evden eve nakliyat hizmetlerinde ihtisaslaşamayan taşıma organizasyonlarına eşya taşıma hususunda istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde deneyim sahibi olmuş şirket personelimizin hepsi kendi kişisel vazife alanlarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İşini zanaat haline getirmiş kişilerle çalışmayı önceliği durumuna getiren kuruluşumuz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kurumlara sunduğumuz hizmet kalitesi kuvvetle önem arz eder.

Evden eve taşıma işlerinde ilk olarak inceleme faaliyetleri uygulanmaktadır. Eksper faaliyeti bedelsiz yapılır ve eşya taşımacılığı işinin en önemli işlemlerinden birini meydana getirir. İnceleme işlemlerinin kaliteli olması, taşıma işlemleri esnasında sorun olmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama hizmetlerinde vazife yapan personelimiz, işinde uzman kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri ile olası sıkıntılar önceden engellenebilmektedir.

Eksper personelimiz, ekspertiz işlemleri gayesiyle daire veya büronuza vardığı zaman, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesaplar ve lüzumlu olan olan kapalı kasalı transfer aracını tespit eder. Nem ve toz benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas modellenmiş taşıma araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş esneklik donanımlarıyla fazlasıyla korunaklıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız yeni ve güvencelidir. Transfer araçlarımızın bakım ve onarımları devamlı olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper personelimiz, doğru nakliye vasıtasıyla beraber gerekli olan paketleme materyali, görev verilecek ekip ve farklı önemli gereksinimleri inceleme esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin civar durumu incelenir ve lojistik planlaması hazırlanır. Ekspertiz aşaması sonrasında güvence adına sigorta poliçesi yapılır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda eğitimli olan eleman kadromuz, eşya taşıma meselesi için fazlasıyla mühim olan ambalajlama hizmetlerini seçkin metodlarla sonuca ulaştırmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, firmamız hakim bir konumdadır. Kurumumuzun tariflendirdiği Şile evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamı arasında en fazla dikkat edilmesi icab eden unsurdur. Kırılgan ve değerli materyalleriniz için ayrıntılı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj gereçleri uygulanmaktadır. Hacimli malzemeler özenle sarılır. Monte konusunda tecrübe sahibi personelimiz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin ziyan görmemesi düşüncesiyle özel ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansör aracının binaya tam olarak yanaşması ve yük bölümünün düzgün bir halde çıkıp inmesi ve sarsılmaması mecburidir Asansör şoförümüz bu konuda uzmandır. Şile asansörlü nakliyat sayesinde firmamız, Şile ve etrafındaki bölgede bulunan daire veya büronuzda eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle taşıma aracının önüne indirerek kamyon veya tıra yüklemekte ve aynı biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem taşır. Hacimli eşyalar mukavemetli olduğundan alta istiflenir. Kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar üstlerde bulunan yerlere yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri yerde yapıldığı şekilde yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş çerçevede tamamlanmış olur. Yeni mekanda taşınan malzemelerin istediğiniz biçimde konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması için özel elemanlarımız görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Şile ve çevre semtlerde uluslararası ev taşıma sahasında da hizmet veren firmamız, söz konusu alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

İlgili Siteler; Bağcılar Evden Eve Nakliyat - Bayraklı ev taşıma - Balıkesir Evden Eve - İzmir Evden Eve Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !