EVDEN EVE NAKLİYAT

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Sancaktepe evden eve nakliyat alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren işletmemiz, Sancaktepe ve çevresinde emniyetli nakliyecilik vermektedir.

Sancaktepe ve etrafındaki bölgede firmamızca yürütülen eşya nakliyesi faaliyetleri alanında, Sancaktepe'da bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, buradaki müşterilerimize Sancaktepe departman park yerimizde mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Daha öncelerde uygulanan metodlarla eşya taşıma devri bu zamanda yürürlükte değildir. Şimdilerde profesyonel anlamla evden eve nakliyat işlerini meslek edinmeyen lojistik kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Eşya taşıma faaliyetlerinde profesyonelleşmiş kurum çalışanlarımızın her biri kendi özel sorumluluk dallarında son derece tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi adeta beceri biçimine getirmiş elemanlarla kadrosunu güçlü hale getirmiş bulunan kurumumuz için, hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis standardı fazlasıyla önem taşır.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde ilk olarak ekspertiz işlemleri yürütülmektedir. Eksper aşaması ücretsiz sonuçlandırılır ve nakliyat hizmetinin en ciddi işlemlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper sürecinin titiz bir şekilde organize edilmesi, taşıma süreçleri boyunca sıkıntı oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenle, eksper faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz, işlerinde birikimli şahıslardır.

İnceleme organizesi ile sıkıntılar önceden önleniyor.

Eksper elemanlarımız, raporlama hizmeti nedeniyle adresinize ulaştığı zaman, öncelikle evde olan eşyaların miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olacak çelik kasa aracı tespit eder. Yağış benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve özel dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış sarsıntı önleyici sistemleriye yüksek derecede güvencelidir. Kapalı kasa araçlarımız yüksek model ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, uygun lojistik aracıyla birlikte gerekli olan ambalajlama unsurları, istihdam edilecek ekip ve farklı ciddi gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin çevre koşulları incelenir ve taşıma programı hazırlanır. Ekspertiz hizmeti sonrası teminat için sigorta poliçesi hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Araca İstif

Sancaktepe Evden Eve Taşımacılık Etkinlikleri konusunda eğitimli durumda bulunan personelimiz, taşınma hususunda ciddiyetle önem gösterilmesi icab eden ambalajlama işlerini profesyonel usullerle sonuca ulaştırmaktadır. Sözü edilen kalite muvacehesinde Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, şirketimiz öncü bir statüdedir. İşletmemizin tanımladığı Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde özellikle önem atfettiğimiz unsurdur. Kırılması muhtemel ya da değerli eşyalar adına özel paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi beyaz eşya ve cihazlar için, hususi ambalaj unsurları tercih edilmektedir. Geniş eşyalar dikkatle paketlenir. Monte konusunda tecrübeli personelimiz görevlendirilir. Eşyalarınızın hasar görmemesi amacıyla değişik paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansörün binaya doğru bir şekilde yanaşması ve yük bölümünün doğru bir şekilde inip çıkması ve sarsılmaması gereklidir Asansör şoförümüz bu konuda uzmandır. Sancaktepe asansörlü taşımacılık ile kurumumuz, Sancaktepe ve çevresinde olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar mukavemetli olması sebebiyle alta istiflenir. Kırılgan eşyalar daha üst kısımlara istiflenir.

Tüm eşyalarınızın getirildikleri evde yapıldığı şekilde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi süreci genel çerçevede tamamlanmış olur. Ev içinde ev eşyalarının istediğiniz gibi konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması için deneyimli ustalarımız vazifelendirilir. İstediğiniz taktirde eşyalarınızın döşenmesi işlemi için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Sancaktepe yahut çevresinde uluslararası eşya taşıma sahasında da faaliyet gösteren kurumumuz, bu konudaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı çok daha tedbirli olmaktadır.

İlgili Bazı Önemli Web Siteleri; Pendik Evden Eve Nakliyat - Bergama nakliye - Balıkesir Evden Eve - Ev Nakliyesi İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !