EVDEN EVE NAKLİYAT

Maltepe Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal olarak özümsemiş olan şirketimiz, Maltepe ve bölgesinde emniyetli nakliyecilik vermektedir.

Maltepe veya çevresinde kuruluşumuz tarafından icra edilen evden eve nakliye faaliyetlerinde, Maltepe'da ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, burada olan taşıma işlerini yaptığımız birey ve kurumlara Maltepe departman araç parkında mevcut olan taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Eski usullerle ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda kapanmıştır. Şu anki dönemde profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat işlerini zanaat biçimine indirgeyemeyen nakliye firmaları, eşya taşıma konusunda ilgi çekmemektedir. Eşya taşıma aşamalarında birikim sahibi olmuş firma kadromuzun tüm bireyleri kendi vazife sahalarında son derece tecrübelidir. Yaptığı işi içselleştirmiş bireylerle kadrosunu çok daha kuvvetli hale getirmiş olan kuruluşumuz için, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnuniyet duyması ciddi oranda mühimdir.

Ev Nakliyat işlerinde öncelikle eksper faaliyeti yerine getirilmektedir. Raporlama organizesi ücretsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim işlemlerinden birini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetlerinin kaliteli sunulması, nakliyat işlemleri süresince sorun çıkmasını enlelleyecektir. Bu nedenle, ekspertiz faaliyetlerinde vazife verdiğimiz çalışanlarımız, işinde deneyimli kişilerdir.

Eksper organizesi ile problemler meydana gelmeden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri gayesiyle daire veya ofisinize geldiğinde, herşeyden önce evde olan eşyaların kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak çelik kasalı aracı kararlaştırır. Isı ve nem benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasalı ve hususi dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneme sistemleriye son derece güvenlidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper kadromuz, uygun lojistik aracıyla beraber gerekli olan paketleme öğeleri, görevlendirilecek kadro ve diğer ciddi gereklilikleri inceleme esnasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde taşınacak yerin çevresel durumu saptanır ve transfer planlaması hazırlanır. İnceleme aşaması sonrası teminat nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona İstif

Maltepe Evden Eve Nakliyat İşlemleri konusunda eğitimli durumda bulunan ekiplerimiz, ev taşıma konusunda fazlasıyla ehemmiyet barındıran paketleme hizmetlerini seçkin yöntemlerle yerine getirmektedir. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz önemli bir pozisyondadır. Kurumumuzun belirlediği Maltepe evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat servis faaliyetleri içerisinde en ciddi aşamadır. Kırılması muhtemel ya da değerli materyalleriniz için özel paketleme usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, hususi paketleme unsurları uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatle ambalajlanır. Montaj hizmetleri için deneyimli elemanlarımız görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle değişik ambalajlama opsiyonları sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörü, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör kamyonunun kurulacağı yere düzgün bir biçimde yaslanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir biçimde gelip gitmesi ve zorlanmaması zaruridir Asansör şoförümüz asansör kullanımı hakkında tecrübelidir. Maltepe asansörlü nakliye ile kurumumuz, Maltepe ve etrafındaki bölgede bulunan daire veya ofisinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle aracın yakınına indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar mukavemetli olduğundan alt bölüme yerleştirilir. Kırılgan materyaller hacimli eşyaların üstüne yerleştirilir.

Eşyaların aynı biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemi geniş kapsamda tamamlanmış olur. Yeni adreste ev eşyalarının konumlandırılması ve montaj işlerinin tamamlanması hususunda uzman elemanlarımız görev yapar. İstenildiği taktirde eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Maltepe ve çevre semtlerde uluslararası ev taşıma kapsamında da iş yapan şirketimiz, söz konusu konudaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.

İlgili Bazı Siteler; Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat - Karaburun evden eve taşımacılık - Manisa Evden Eve - Taşımacılık İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !