EVDEN EVE NAKLİYAT

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği misyonu kurumsal olarak içselleştiren işletmemiz, Küçükçekmece ve bölgesinde güvenilir ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Küçükçekmece ile etrafındaki bölgede firmamız tarafından icra edilen evden eve nakliyat işlemlerinde, Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden personelimiz istihdam edilmekte, bu bölgedeki taşıma işlerini yaptığımız birey ve kurumlara Küçükçekmece araç parkımızda mevcut bulunan nakliyat vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan yöntemlerle eşya taşıma dönemi artık yürürlükten kalkmuştır. Şu anki çağda kaliteli anlamla evden eve nakliyat eylemlerinde branşlaşamayan nakliye organizasyonları, ev eşyalarının taşınması konusunda ilgi çekmemektedir. Eşya taşıma işlemlerinde deneyim sahibi olmuş firma elemanlarımızın hepsi kendi görev alanlarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. Görevini adeta sanat biçimine getirmiş şahıslarla kadrolaşmayı tercih eden firmamız adına, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin işlemlerimizden memnun olması ciddi oranda önem taşır.

Evden eve lojistik işlerinde ilk olarak raporlama faaliyeti yerine getirilmektedir. Ekspertiz programı bedelsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en önemli aşamalarından bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme hizmetinin nitelikli sunulması, taşıma işlemleri esnasında problem meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu nedenle, inceleme faaliyetlerinde görevlendirdiğimiz elemanlarımız, işinde eğitimli şahıslardır.

Ekspertiz işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki zor durumlara meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri amacıyla daire veya işyerinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan transfer vasıtasını tespit eder. Yağmur gibi harici durumlardan eşya ve malzemelerinizi koruyan kapalı kasalı ve hassas dizayn edilen araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş yay donanımıyla fazlasıyla güvenlidir. Çelik kasalı kamyonlarımız yeni ve güvencelidir. Taşıma araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper kadromuz, doğru nakliye aracıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama malzemeleri, görev verilecek kadro ve farklı mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak taşınacak yerin muhit durumu saptanır ve transfer programı belirlenir. İnceleme hizmeti sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Transfer Aracına İstifleme

Küçükçekmece Evden Eve Taşıma Hizmetleri konusunda birikim sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinde uç noktada ehemmiyet gösterilmesi lüzumlu olan paketleme faaliyetlerini seçkin metodlarla yapmaktadır. Bu hizmetlerle Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz öncü bir yerdedir. İşletmemizin tanımladığı Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Taşıma servis faaliyetleri perspektifinde en çok değer atfettiğimiz unsurdur. Hassas ya da özel eşyalarınız adına kapsamlı ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve cihazlar için, özel ambalaj gereçleri uygulanmaktadır. Hacimli eşyalar itinayla sarılır. Monte hizmetleri için deneyim sahibi elemanlarımız görevlendirilir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması amacıyla çeşitli paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının kurulacağı yere doğru bir şekilde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması zaruridir Asansörcümüz işinde deneyim sahibidir. Küçükçekmece asansörlü evden eve taşımacılık ile şirketimiz, Küçükçekmece ve yakınlarında olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve güvenle indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır malzemeler sağlam olduğu için alta yerleştirilir. Hassas materyaller daha üst kısımlara konumlandırılır.

Eşyaların aynı biçimde taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli süreci genel anlamda bitmiş olur. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması için uzman ustalarımız görevlendirilir. İstemde bulunulması halinde tüm eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Küçükçekmece veya çevre semtlerde uluslararası ev taşıma sahasında da iş yapan kuruluşumuz, bu alandaki işlemlerinde eşyalarınız farklı ülkeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha dikkatli olmaktadır.

Alakalı Bazı Önemli Web Siteleri; Fatih Evden Eve Nakliyat - Karabağlar eşya taşıma - Balıkesir Evden Eve - İzmir Eşya Taşıma

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !