EVDEN EVE NAKLİYAT

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Kağıthane evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği misyonu kurumsal çerçevede içselleştiren işletmemiz, Kağıthane ve bölgesinde güvenilir nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Kağıthane ya da çevresinde firmamızca sunulan eşya nakli faaliyet alanında, Kağıthane çevresinde ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize Kağıthane araç parkında mevcut bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş tekniklerle eşya taşıma dönemi bu zamanda fesih olmuştur. Şu anki Zaman Diliminde elit çözümlerle evden eve nakliyat faaliyetlerini meslek haline indirgeyemeyen lojistik kurumlarına ev taşıma hakkında itibar edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş kurum elemanlarımızın tamamı kendi görev alanlarında son derece tecrübelidir. İşini adeta sanat biçimine getirmiş şahıslarla ekiplerini çok daha sağlam bir duruma getirmiş bulunan işletmemiz için, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin memnuniyeti oldukça fazla önemlidir.

Evden eve nakliye hizmetlerinde öncelikle eksper işlemleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz programı ücretsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en mühim bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Raporlama hizmetinin titiz bir biçimde icra edilmesi, nakil işlemleri süresince sıkıntı oluşmasını önleyecektir. Söz konusu nedenle, ekspertiz faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde uzman elemanlardır.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme işlemleri için adresinize ulaştığında, öncelikle evinizde bulunan eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve lüzumlu olan olan transfer aracını kararlaştırır. Yağmur gibi havayla ilgili durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas tasarlanmış kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş süspansiyon sistemleriye yüksek derecede güvenlidir. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, uygun eşya taşıma vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, görevlendirilecek elemanlar ve farklı mühim unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada evin muhit koşulları saptanır ve nakliyat planlaması yapılır. Raporlama hizmeti sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.

Paketleme ve Kamyona İstifleme

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında birikim sahibi olmuş personelimiz, ev taşıma işlemlerinde yüksek derecede ciddiyet gösterilmesi lüzumlu olan ambalajlama işlerini seçkin tarzla yerine getirmektedir. Bu kaliteyle Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz önemli bir konumdadır. Firmamızın tanımladığı Kağıthane evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Ev eşyalarının ambalajlanması, Eşya Taşıma hizmet ağı içerisinde en fazla dikkat edilmesi gereken işlemdir. Narin ya da değerli materyalleriniz adına kapsamlı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, hususi balonlu paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Büyük malzemeler dikkatle ambalajlanır. Monte konusunda birikim sahibi elemanlarımız mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi gayesiyle çeşitli paketleme alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulur. Asansör kamyonunun kurulacağı yere tam birleşmesi ve taşıma bölümünün düzgün bir halde çıkıp inmesi ve titrememesi mecburidir Asansörlü aracımızın şoförü bu hususta deneyimlidir. Kağıthane asansörlü nakliyat hizmetleri neticesinde kurumumuz, Kağıthane ve çevresinde olan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle zemine indirerek eşya taşıma aracına yerleştirmekte ve aynı biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların ilk önce paketlenmesi ve indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Ağır malzemeler mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar daha üst kısımlara konumlandırılır.

Tüm eşyaların aynı şekilde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi işlemi genel olarak bitmiş olur. Yeni evde eşyaların belirlediğiiniz gibi yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda uzman elemanlarımız çalışmaktadır. İstenildiği taktirde tüm eşyaların tam olarak yerleşmesi işlemleri için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Kağıthane ile civarında uluslararası nakliyat alanında da hizmet sunan firmamız, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir ülkeye gideceği için ciddi oranda daha dikkatli işlem yapmaktadır.

Alakalı Bazı Siteler; Başakşehir Evden Eve Nakliyat - Çeşme eşya taşıma - Aydın Evden Eve - Nakliyat İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !