EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda içselleştiren şirketimiz, Kadıköy ve çevresinde emniyetli nakliyat hizmetleri arz etmektedir.

Kadıköy yahut civarında işletmemiz tarafından yürütülen evden eve taşıma faaliyetlerinde, Kadıköy'da ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz birey ve kurumlara Kadıköy alan otoparkımızda mevcut bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tarzla ev eşyalarının taşınması devri artık yürürlükten kalkmuştır. Şimdiki çağda kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat eylemlerinde uzmanlaşamayan lojistik organizasyonları, ev eşyalarının taşınması hususunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında birikim sahibi olmuş şirket çalışanlarımızın tümü kendi hususi sorumluluk alanlarında oldukça potansiyel sahibidir. İşini içselleştirmiş kişilerle çalışan firmamız adına, müşteri memnuniyeti herşeyden çok mühimdir.

Eşya transferi operasyonlarında ilk olarak inceleme faaliyetleri icra edilmektedir. İnceleme faaliyetleri bedelsizdir ve nakliyat işinin en mühim işlemlerinden biridir. İnceleme faaliyetlerinin titiz bir şekilde icra edilmesi, eşya taşıma işlemleri esnasında sıkıntı olmasını önleyecektir. Bu nedenden ötürü, raporlama faaliyetlerinde görev verdiğimiz personelimiz, alanında uzman elemanlardır.

Eksper organizesi ile sıkıntılara ortaya çıkmadan önlem alınabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, ekspertiz hizmeti gayesiyle adresinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve gerekli olacak çelik kasa aracı saptar. Nem gibi dış olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve hassas modellenmiş araçlarımız, bununla beraber güçlendirilmiş sarsıntı önleyici sistemleriye uç noktada korumalıdır. Çelik kasalı araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksper çalışanlarımız, doğru taşıma kamyonuyla birlikte gereken ambalajlama materyali, görevlendirilecek personel ve farklı önemli unsurları ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevre koşulları incelenir ve nakliyat planlaması belirlenir. Ekspertiz aşaması akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Araca İstifleme

Kadıköy Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri konusunda birikim sahibi olmuş personelimiz, evden eve nakliyat meselesi için son derece önem verilmesi icab eden ambalajlama faaliyetlerini kaliteli tekniklerle sonuçlandırmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz önemli bir mevkidedir. İşletmemizin sunduğu Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Paketleme, Evden Eve Nakliye hizmet aşamaları arasında öncelikle önem verilen noktadır. Kırılgan ve kıymetli materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü patpat paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Geniş eşyalar itinayla ambalajlanır. Montaj konusunda deneyimli personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla çeşitli ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün duvara doğru bir şekilde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir halde gelip gitmesi ve sallanmnaması zorunludur Asansör şoförümüz mesleğinde ehliyetlidir. Kadıköy asansörlü nakliye hizmetleriyle kurumumuz, Kadıköy ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir halde indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve aynı şekilde dairenize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük möble ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğundan alt kısma konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerin getirildikleri yerde yapıldığı biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya nakli hizmeti büyük çerçevede bitmiş olur. Yeni mekanda taşınan malzemelerinizin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için uzman elemanlarımız çalışmaktadır. Talepte bulunulması durumunda taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Kadıköy veya etrafındaki bölgede uluslararası taşımacılık kapsamında da hizmet sunan şirketimiz, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye gideceği için ciddi oranda daha özenli hareket etmektedir.

Alakalı Web Siteleri; Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat - Menderes evden eve nakliye - Bodrum Evden Eve - Nakliye İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !