EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat kapsamında icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren organizasyonumuz, İstanbul ve çevresinde emniyetli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul veya çevre semtlerde şirketimizce yürütülen taşımacılık faaliyet alanında, İstanbul çevresinde ikamet eden çalışanlarımız istihdam edilmekte, buradaki müşterilerimize İstanbul araç parkında olan nakil vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Eski tarzla taşınma çağı artık kapanmıştır. Bu çağda profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat hizmetlerini meslek edinmeyen nakliyat kurumlarına ev eşyalarının taşınması hakkında istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat yöntemlerinde birikim kazanmış şirket elemanlarımızın tümü kendi şahsi görev alanlarında ciddi derecede tecrübelidir. İcra ettiği hizmeti kendi kişisel yeteneği durumuna getirmiş bireylerle kadrosunu güçlendiren teşekkülümüz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet standartları kayda değer oranda önemlidir.

Evden eve nakliye işlerinde herşeyden önce eksper hizmetleri uygulanmaktadır. İnceleme faaliyetleri bedelsizdir ve taşıma işinin en ciddi işlemlerinden birini oluşturmaktadır. Raporlama hizmetinin kaliteli sunulması, eşya taşıma süreçleri süresince aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, inceleme alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, işinde uzman kişilerdir.

Eksper organizesi sayesinde olası zor durumlara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme hizmeti için evinize ulaştığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve lüzumlu olan olan kapalı kasalı aracı saptar. Yağış gibi harici olumsuzluklardan eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasalı ve hassas dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş esneklik donanımıyla uç noktada korunaklıdır. Kapalı kasa taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübelidir.

Eksper elemanlarımız, doğru nakliye vasıtasıyla beraber gerekli olan ambalajlama öğeleri, görevlendirilecek ekip ve başka önemli unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin civar koşulları saptanır ve nakliyat programı hazırlanır. Eksper aşaması sonrasında taşıma sigortası yapılır.

Paketleme ve Nakliye Aracına Yükleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında deneyim kazanmış eleman kadromuz, taşınma meselesi için son derece ciddi bulunan ambalajlama işlerini profesyonel tekniklerle yerine getirmektedir. Bu hizmetlerle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz mühim bir pozisyona sahiptir. Şirketimizin belirlediği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliyat servis aşamaları arasında öncelikli olarak değer verdiğimiz aşamadır. Kırılması muhtemel ve özel materyalleriniz adına ayrıntılı paketleme metodları geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, farklı patpat naylonlar uygulanmaktadır. Hacimli eşyalar özenle paketlenir. Monte işleri için uzman kadromuz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi adına en iyi paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulur. Asansör aracının balkona uygun bir biçimde birleşmesi ve taşıma bölümünün doğru bir şekilde inip çıkması ve sallanmnaması mecburidir Asansörcümüz bu hususta ehliyetlidir. İstanbul asansörlü evden eve nakliyat ile işletmemiz, İstanbul ve civarında olan daire veya büronuzda tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zaman içerisinde ve güvenle indirerek araca istiflemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların daha önce paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önem taşır. Büyük eşyalar mukavemetli olması sebebi ile alt kısma konumlandırılır. Kırılabilir materyaller üstlerde bulunan yerlere konumlandırılır.

Eşya ya da malzemelerinizin benzer biçimde yeni daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma hizmeti genel olarak bitmiş olur. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması konusunda özel elemanlarımız görevlendirilmektedir. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

İstanbul veya çevre ilçelerde uluslararası nakliye alanında da etkinlik icra eden işletmemiz, söz konusu alandaki işlemlerinde eşyalarınız başka ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

Alakalı Bazı Önemli Web Siteleri; Çatalca Evden Eve Nakliyat - Beydağ eşya taşıma - Bodrum Evden Eve - İzmir Ev Taşıma

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !