EVDEN EVE NAKLİYAT

Güngören Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Güngören evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız, Güngören ve çevresinde güvenli nakliyecilik vermektedir.

Güngören veya çevresinde firmamız tarafından yapılan eşya transferi faaliyetleri alanında, Güngören çevresinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Güngören otoparkımızda olan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev taşıma dönemi bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Bugün profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat eylemlerini zanaat edinmeyen nakliye firmaları, eşya taşıma konusunda tercih edilmemektedir. Eşya taşıma kademelerinde profesyonelleşmiş kurum personelimizin hepsi kendi sorumluluk dallarında oldukça tecrübelidir. Yaptığı işi meslek biçimine getirmiş kişilerle ekiplerini çok daha sağlam bir duruma getirmiş durumda olan organizasyonumuz için, hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin hizmet sürecimizden memnuniyet duyması kayda değer oranda mühimdir.

Ev Nakliyat operasyonlarında öncelikle raporlama faaliyetleri uygulanmaktadır. Raporlama faaliyeti bedelsizdir ve taşımacılık hizmetinin en ciddi işlemlerinden biridir. İnceleme hizmetinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma süreçleri esnasında problem oluşmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, ekspertiz faaliyetleri alanında vazife yapan personelimiz, işinde birikimli kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri sayesinde problemler meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksper personelimiz, inceleme işlemleri nedeniyle adresinize geldiğinde, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı alanı ölçer ve gereken olacak nakliye kamyonunu saptar. Yağmur ve toz gibi iklimsel olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik sistemleriye son derece güvencelidir. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Araçlarımızın bakım ve onarımları devamlı olarak takip edilir. Şoförlerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, doğru lojistik aracıyla beraber gereken ambalajlama malzemeleri, görevlendirilecek ekip ve başka önemli gereklilikleri inceleme sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi bitiminde evin çevre durumu incelenir ve lojistik planlaması yapılır. Ekspertiz hizmeti sonrası teminat amacıyla sigorta poliçesi yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Güngören Evden Eve Taşımacılık Etkinlikleri konusunda deneyim sahibi olmuş personelimiz, evden eve nakliyat hususunda fazlasıyla önemli olan ambalajlama işlemlerini profesyonel yöntemlerle tamamlamaktadır. Sözü edilen kalite perspektifinde Güngören Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, teşekkülümüz hakim bir mevkidedir. Kuruluşumuzun arz ettiği Güngören evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı içerisinde öncelikli olarak titizlik gösterilmesi gerekli olan işlemdir. Kırılgan yahut değerli malzemeleriniz için özel paketleme yöntemleri geliştirilmiştir. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, kendine özgü ambalaj gereçleri uygulanmaktadır. Ağır eşyalar özenli bir biçimde ambalajlanır. Montaj işleri için birikim sahibi elemanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın ziyan görmemesi için çeşitli paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulmaktadır. Asansörün duvara tam dayanması ve taşıyıcı bölümün dengeli bir halde gidip gelmesi ve titrememesi gerekmektedir Asansörlü aracımızın şoförü alanında ehliyetlidir. Güngören asansörlü taşımacılık ile şirketimiz, Güngören ve civarında bulunan dairenizde tüm eşya ve malzemelerinizi az bir zamanda ve güvenle indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve aynı şekilde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların öncelikle paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli malzemeler dayanıklı olması nedeniyle alta yerleştirilir. Kırılgan malzemeler nispeten üstlere yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın önceki yerde yapıldığı gibi taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, ev taşıma işlemleri geniş oranda tamamlanır. Yeni mekanda eşyaların yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin yapılması için uzman elemanlarımız görevlendirilmektedir. Tercih edilmesi durumunda tüm eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Güngören ve çevre semtlerde uluslararası evden eve kapsamında da hizmet sunan kuruluşumuz, söz konusu husustaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz farklı uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı çok daha özenli olmaktadır.

Alakalı Bazı Siteler; Kartal Evden Eve Nakliyat - Kınık eşya taşıma - Bodrum Evden Eve - İzmir Taşımacılık

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !