EVDEN EVE NAKLİYAT

Eyüp Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Eyüp evden eve nakliyat sahasında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan organizasyonumuz, Eyüp ve çevresinde güvenilir taşımacılık vermektedir.

Eyüp yahut çevre ilçelerde kurumumuzca yürütülen evden eve taşıma alanında, Eyüp'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki müşterilerimize Eyüp departman araç parkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Eskiden uygulanan tarzla ev taşıma devri artık fesih olmuştur. Şu anki zamanda kaliteli anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini içselleştirmeyen taşımacılık kuruluşları, ev taşıma işlemlerinde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde birikim sahibi olmuş şirket elemanlarımızın tümü kendi vazife alanlarında son derece tecrübelidir. Görevini hüner biçimine getirmiş kişilerle kadrosunu güçlendiren şirketimiz için, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara arz ettiğimiz hizmet standartları kuvvetle önemlidir.

Eşya nakli hizmetlerinde ilk olarak eksper faaliyetleri icra edilmektedir. İnceleme hizmeti bedelsizdir ve taşıma hizmetinin en mühim kısımlarından birini meydana getirmektedir. Ekspertiz hizmetlerinin dikkatle yapılması, eşya taşıma işlemleri sırasında problem meydana gelmesini enlelleyecektir. Bu nedenden ötürü, eksper faaliyetleri alanında vazife verdiğimiz kadromuz, alanlarında profesyonel elemanlardır.

Raporlama hizmeti ile olası problemler önceden engelleniyor.

Eksperlerimiz, raporlama hizmetleri amacıyla adresinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan taşıma kamyonunu tespit eder. Nem benzeri dış etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel dizayn edilen kamyonlarımız, ayrıca güçlendirilmiş esneme sistemleriye fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvenlidir. Araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, en uygun taşıma aracıyla beraber gerekli olan ambalajlama unsurları, istihdam edilecek kadro ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde evin çevre koşulları incelenir ve taşıma programı yapılır. İnceleme hizmeti sonrasında teminat amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Taşıma Aracına İstif

Eyüp Evden Eve Taşımacılık İşlemleri hakkında birikimli durumda bulunan eleman kadromuz, ev taşıma konusunda son derece ciddi bulunan ambalajlama işlerini uzman bir tarzla uygulamaktadır. Bu kalite perspektifinde Eyüp Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz öncü bir pozisyondadır. Firmamızın arz ettiği Eyüp evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde özellikle önem verdiğimiz işlemdir. Kırılabilecek veya değerli malzemeleriniz adına çeşitli paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli paketleme unsurları tercih edilmektedir. Hacimli mobilyalar dikkatle ambalajlanır. Montaj konusunda tecrübe sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle en iyi paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenle kurulmaktadır. Asansörün balkona tam birleşmesi ve eşya taşıma bölümünün akıcı bir şekilde çıkıp inmesi ve sallanmnaması zaruridir Asansör şoförümüz alanında deneyimlidir. Eyüp asansörlü taşımacılık ile işletmemiz, Eyüp ve civarında olan daire yahut işyerinizde eşyalarınızı küçük bir zaman içerisinde ve güvenle indirerek taşıma aracına yerleştirmekte ve benzer şekilde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük malzemeler mukavemetli olması sebebi ile alta yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar ağır mobilyaların üstüne istiflenir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin aynı biçimde taşınacağınız daireye konumlandırılmasıyla, eşya nakliyesi faaliyeti genel olarak tamamlanır. Yeni evde taşınan malzemelerinizin yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda deneyimli elemanlarımız çalışmaktadır. İstemde bulunulması halinde eşya ve malzemelerin döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Eyüp ya da etrafındaki bölgede uluslararası ev nakliyat sahasında da hizmet veren organizasyonumuz, bu konudaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz başka uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı çok daha özenli davranmaktadır.

Alakalı Bazı Önemli Web Siteleri; Çatalca Evden Eve Nakliyat - Güzelbahçe nakliyat - Balıkesir Evden Eve - Evden Eve Taşıma İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !