EVDEN EVE NAKLİYAT

Esenler Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Esenler evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda içselleştiren şirketimiz, Esenler ve çevresinde güvenli ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Esenler ya da çevresinde firmamızca icra edilen taşımacılık işlemlerinde, Esenler yakınlarında ikamet eden elemanlarımız görevlendirilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara Esenler departman otoparkımızda olan taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş tarzla eşya taşıma devri bu zamanda işlevsiz durumdadır. Şimdiki zamanlarda kaliteli anlamda evden eve nakliyat faaliyetlerinde branşlaşamayan nakliye şirketleri, eşya taşıma hakkında talep görmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim sahibi olmuş şirket personelimizin tamamı kendi görev alanlarında ciddi derecede tecrübe sahibidir. Görevini kendi kişisel uzmanlığı biçimine getirmiş elemanlarla çalışan teşekkülümüz için, müşteri memnuniyeti herşeyden çok mühimdir.

Ev Taşıma organizesinde herşeyden önce raporlama işlemleri icra edilmektedir. İnceleme programı ücretsizdir ve nakliye hizmetinin en önemli kısımlarından biridir. Raporlama organizesinin nitelikli olması, eşya taşıma işlemleri süresince arıza çıkmasını önleyecektir. Söz konusu sebeple, inceleme alanında vazife verdiğimiz elemanlarımız, işinde tecrübeli kişilerdir.

Ekspertiz işlemleri ile ihtimal dahilindeki aksaklıklara meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme hizmetleri nedeniyle ev veya ofisinize geldiği zaman, öncelikle eşyalarınızın miktarını ölçer ve gereken olan kapalı kasalı nakliye kamyonunu saptar. Yağmur ve toz gibi dış durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü dizayn araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla son derece güvencelidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız bakımlı ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, doğru nakil kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme bileşenleri, görev verilecek elemanlar ve diğer ciddi unsurları ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina civar durumu incelenir ve taşıma programı yapılır. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Nakil Aracına Yükleme

Esenler Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri hakkında deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, eşya taşıma konusu için fazlasıyla önemli olan paketleme faaliyetlerini profesyonel metodlarla yerine getirmektedir. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Esenler Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kuruluşumuz öncü bir statüye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin tariflendirdiği Esenler evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Evde bulunan eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Taşımacılık hizmet aşamaları içerisinde en çok önem verdiğimiz işlemdir. Hassas yahut hususi malzemeleriniz için ayrıntılı paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, farklı patpat naylonlar tercih edilmektedir. Büyük malzemeler itinayla sarılır. Montaj konusunda uzman çalışanlarımız görevlendirilir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması amacıyla farklı ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulur. Asansörün duvara tam yaslanması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir biçimde gelip gitmesi ve titrememesi gerekmektedir Asansörlü aracımızın şoförü mesleğinde uzmandır. Esenler asansörlü nakliye hizmetleriyle şirketimiz, Esenler ve çevresinde olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi az bir zamanda ve güvenle zemine indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Ağır mobilyaların ilk önce ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük eşyalar mukavemetli olması nedeniyle alt bölüme yerleştirilir. Kırılabilir eşyalar büyük möble ve beyaz eşyaların üzerine yerleştirilir.

Tüm eşya ya da malzemelerinizin aynı biçimde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, taşınma faaliyeti genel anlamda biter. Yeni evde eşya ve materyallerin istenildiği şekilde yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda özel elemanlarımız çalışmaktadır. Talepte bulunulması halinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemi konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Esenler veya çevre semtlerde uluslararası eşya taşıma alanında da hizmet veren şirketimiz, söz konusu konudaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz farklı ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha itinalı işlem yapmaktadır.

İlgili Siteler; Sancaktepe Evden Eve Nakliyat - Güzelbahçe evden eve taşıma - Balıkesir Evden Eve - Eşya Taşımacılığı İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !