EVDEN EVE NAKLİYAT

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Büyükçekmece evden eve nakliyat faaliyetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren organizasyonumuz, Büyükçekmece ve çevresinde emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Büyükçekmece yahut çevre ilçelerde firmamızca icra edilen taşımacılık faaliyet alanında, Büyükçekmece bölgesinde bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu lokasyondaki müşterilerimize Büyükçekmece araç parkında mevcut olan nakil vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Eskiden uygulanan tekniklerle ev taşıma çağı bu zamanda kapanmıştır. Günümüzde profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarını içselleştirmeyen lojistik kurumlarına ev taşıma işlemlerinde ilgi duyulmamaktadır. Eşya taşıma süreçlerinde eğitimli olan firma kadromuzun tamamı kendi kişisel vazife dallarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Yaptığı işi içselleştirmiş elemanlarla kadrolaşmayı tercih eden kuruluşumuz için, müşterilerimizin firmamızdan memnuniyet duyması oldukça fazla önemlidir.

Eşya transferi organizesinde herşeyden önce inceleme hizmetleri uygulanmaktadır. Ekspertiz hizmeti bedelsizdir ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. İnceleme hizmetinin dikkatlice ifa edilmesi, taşıma faaliyetleri süresince aksaklık oluşmasını enlelleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, raporlama işlemlerinde vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, alanlarında eğitimli kişilerdir.

Eksper organizesi sayesinde aksaklıklar önceden engellenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, ekspertiz faaliyetleri nedeniyle adresinize ulaştığında, herşeyden önce evinizde mevcut olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesap eder ve gerekli olan nakil vasıtasını saptar. Isı ve nem benzeri harici etkenlerden eşyalarınızı muhafaza eden kapalı kasa ve hususi tasarlanmış kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş esneme sistemleriye son derece korumalıdır. Kapalı kasa araçlarımız yüksek model ve güvencelidir. Lojistik araçlarımızın bakım ve onarımları daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper kadromuz, uygun lojistik aracıyla beraber ihtiyaç olacak paketleme bileşenleri, istihdam edilecek ekip ve başka ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina muhit koşulları göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. İnceleme aşaması sonrasında nakliye sigortası hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Taşımacılık Aracına İstif

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık İşlemleri hususunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinde fazlasıyla önem verilmesi gerekli olan ambalajlama hizmetlerini kaliteli bir tarzla tamamlamaktadır. Söz konusu hizmetlerle Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz önemli bir pozisyona sahiptir. Kuruluşumuzun tanımladığı Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye servis faaliyetleri arasında en çok titizlik gösterilmesi gerekli olan işlemdir. Kırılması muhtemel ve hususi malzemeler adına ayrıntılı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü patpat naylonlar uygulanmaktadır. Hacimli mobilyalar dikkatli bir şekilde sarılır. Montaj konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların hasar almaması amacıyla değişik paketleme seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör, özenle kurulmaktadır. Asansörün balkona tam olarak dayanması ve yük bölümünün düzgün bir şekilde çıkıp inmesi ve sarsılmaması mecburidir Asansörcümüz işinde ehliyetlidir. Büyükçekmece asansörlü nakliye sayesinde kurumumuz, Büyükçekmece ve yakınlarında bulunan daire yada büronuzda tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir biçimde indirerek taşıma aracına yüklemekte ve aynı şekilde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların ilk önce paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi önemlidir. Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar sağlam olması nedeniyle alt kısma konumlandırılır. Hassas materyaller nispeten üstlere konumlandırılır.

Tüm eşya ve malzemelerin benzer biçimde taşınacağınız eve konumlandırılmasıyla, eşya nakli işlemi genel anlamda bitmiş olur. Yeni mekanda eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve monte aşamasının yapılması konusunda tecrübeli personelimiz görev yapmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Büyükçekmece ile çevre semtlerde uluslararası evden eve taşıma kapsamında da etkinlik gösteren işletmemiz, bu alandaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha özenli hareket etmektedir.

Alakalı Siteler; Fatih Evden Eve Nakliyat - Aliağa ev taşıma - Çanakkale Evden Eve - İzmir Nakliye

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !