EVDEN EVE NAKLİYAT

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Beyoglu evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren şirketimiz, Beyoglu ve civarında güvenli nakliyecilik sağlamaktadır.

Beyoglu ile yakınlarında işletmemiz tarafından icra edilen taşımacılık kapsamında, Beyoglu içerisinde bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Beyoglu araç parkımızda mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı artık yürürlükten kalkmuştır. Çağımızda profesyonel kavramla evden eve nakliyat operasyonlarında doyurucu netice temin edemeyen taşıma kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hakkında ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyimli olan firma kadromuzun tümü kendi kişisel görev dallarında son derece tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla çalışan firmamız için, müşterilerimize arz ettiğimiz servis standartları kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve lojistik faaliyetlerinde herşeyden önce ekspertiz işlemleri yürütülmektedir. İnceleme hizmeti bedelsizdir ve taşımacılık işinin en mühim işlemlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Eksper sürecinin titiz bir biçimde organize edilmesi, transfer işlemleri sırasında aksaklık çıkmasını enlelleyecektir. Bu gerekçeyle, eksper alanında görev yapan kadromuz, alanlarında eğitimli şahıslardır.

Eksper işlemleri ile sorunlar önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, inceleme hizmetleri gayesiyle adresinize ulaştığında, ilk aşamada evde olan tüm eşyaların kaplayacağı hacmi hesaplar ve gereken olan eşya taşıma aracını kararlaştırır. Nem ve toz gibi harici olumsuzluklardan tüm eşyaları koruyan kapalı kasa ve özel dizayn kamyonlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla uç noktada korumalıdır. Çelik kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Şoförlerimiz uzun senelerin deneyimine sahip ve ehildir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik aracıyla beraber ihtiyaç olan ambalajlama bileşenleri, görev verilecek personel ve farklı mühim gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son aşamada bina çevresel koşulları saptanır ve lojistik programı yapılır. Ekspertiz aşaması akabinde teminat nedeniyle sigorta poliçesi yapılır.

Ambalajlama ve Araca Yükleme

Beyoglu Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hususunda birikimli durumda bulunan elemanlarımız, eşya taşıma işlemlerinde son derece ciddi durumda bulunan paketleme hizmetlerini uzman tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Beyoglu Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz ciddi bir pozisyona sahiptir. Kuruluşumuzun belirlediği Beyoglu evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı arasında en çok önem verilen unsurdur. Kırılabilecek ya da özel materyaller adına çeşitli ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Beyaz eşyalar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Büyük mobilyalar itinayla paketlenir. Montaj konusunda deneyimli çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması için eşya çeşitlerine göre özelleşen ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Eşya taşıma asansörünün balkona doğru bir biçimde birleşmesi ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansör şoförümüz bu konu hakkında tecrübelidir. Beyoglu asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri sayesinde kurumumuz, Beyoglu ve etrafındaki bölgede bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa bir zaman içerisinde ve sağlam bir biçimde indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde evinize çıkarmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Ağır malzemeler mukavemetli olduğu için alta konumlandırılır. Hassas malzemeler daha üstlere konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerin getirildikleri yerde yapıldığı gibi taşınacağınız eve çıkarılmasıyla, ev taşıma süreci genel olarak bitmiş olur. Yeni adreste ev eşyalarının yerleştirilmesi ve monte işlemlerinin yapılması hususunda tecrübeli ustalarımız görevlendirilmektedir. İstenildiği taktirde taşınan malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Beyoglu yahut çevre semtlerde uluslararası lojistik sahasında da hizmet sunan kuruluşumuz, söz konusu alandaki hizmetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha dikkatli hareket etmektedir.

İlgili Bazı Siteler; Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat - Kınık ev taşımacılığı - Aydın Evden Eve - İzmir Ev Taşımacılığı

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !