EVDEN EVE NAKLİYAT

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, Beylikdüzü ve çevresinde güvenilir ev taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Beylikdüzü ve çevre ilçelerde şirketimiz tarafından icra edilen evden eve nakliyat faaliyet alanında, Beylikdüzü'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgedeki hizmet sunduğumuz birey ve kuruluşlara Beylikdüzü alan otoparkında mevcut olan taşıma araçlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tarzla eşya taşıma dönemi bu zamanda işlevsiz kalmıştır. Bugün elit anlamla evden eve nakliyat eylemlerinde ustalaşamayan taşıma firmalarına ev taşıma hususunda istemde bulunulmamaktadır. Eşya taşıma hizmetlerinde birikimli olan firma çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi görev alanlarında fazlasıyla tecrübe sahibidir. Görevini içselleştirmiş bireylerle çalışan firmamız adına, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnun olması ciddi derecede mühimdir.

Eşya taşımacılığı organizesinde öncelikle ekspertiz hizmetleri icra edilmektedir. Ekspertiz faaliyetleri bedelsizdir ve taşıma işinin en önemli aşamalarından birini oluşturmaktadır. Eksper hizmetlerinin kaliteli sunulması, nakil süreçleri süresince aksaklık olmasını önleyecektir. Sözü edilen nedenden ötürü, inceleme alanında vazife yapan personelimiz, mesleklerinde tecrübeli şahıslardır.

Raporlama hizmeti ile problemlere önceden tedbir alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri amacıyla daire veya işyerinize vardığında, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gereken olacak nakil aracını tespit eder. Nem ve toz benzeri dış durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü dizayn edilen araçlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla son derece güvenlidir. Çelik kasa araçlarımız bakımlı ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri düzenli olarak takip edilir. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksper personelimiz, en uygun nakliyat aracıyla birlikte lüzumlu olan paketleme malzemeleri, görev verilecek elemanlar ve farklı önemli unsurları ekspertiz esnasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde taşınacak yerin muhit koşulları saptanır ve taşıma planlaması hazırlanır. Eksper işlemi sonrasında eşya taşıma sigortası yapılır.

Paketleme ve Araca İstif

Beylikdüzü Evden Eve Taşıma Organizasyonu hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, eşya taşımacılığı işlemlerinde yüksek derecede ehemmiyet arz eden ambalajlama işlerini uzman yöntemlerle yapmaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz hakim bir statüdedir. Kuruluşumuzun sunduğu Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Evden Eve Nakliye hizmet kapsamı içerisinde en başta önem atfettiğimiz aşamadır. Kırılması muhtemel yahut özel materyalleriniz adına özel ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi beyaz eşya ve cihazlar için, farklı patpat naylonlar tercih edilmektedir. Geniş eşyalar dikkatli bir biçimde paketlenir. Montaj hizmetleri için tecrübe sahibi personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi gayesiyle malzeme çeşitlerine göre farklılaşan ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansör tertibatı, özenle kurulur. Taşıma asansörünün duvara tam dayanması ve eşya taşıma bölümünün akıcı bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi gerekir Asansörcümüz bu hususta tecrübelidir. Beylikdüzü asansörlü taşımacılık hizmetleri neticesinde şirketimiz, Beylikdüzü ve civarında olan daire veya ofisinizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle taşıma aracının yakınına indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı biçimde daireye konumlandırmaktadır. Hacimli mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve aşağıya indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar dayanıklı olduğu için alt kısma konumlandırılır. Hassas materyaller nispeten üstlere konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerinizin getirildikleri dairede yapıldığı biçimde taşınılacak eve çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemi geniş oranda bitmiş olur. Ev içinde eşya ve malzemelerinizin yerleştirilmesi ve montaj işlerinin tamamlanması için deneyimli personelimiz çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Beylikdüzü ile çevre ilçelerde uluslararası evden eve kapsamında da iş yapan kuruluşumuz, sözü edilen alandaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye gideceği için ciddi oranda daha özenli olmaktadır.

Alakalı Siteler; Sultangazi Evden Eve Nakliyat - Bayraklı nakliye - Bodrum Evden Eve - Ev Taşıma İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !