EVDEN EVE NAKLİYAT

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan kuruluşumuz, Bayrampaşa ve bölgesinde emniyetli ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Bayrampaşa ile çevresinde kurumumuzca sunulan taşımacılık faaliyet alanında, Bayrampaşa'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Bayrampaşa araç parkında bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tekniklerle eşya taşıma çağı artık kapanmıştır. Şimdiki günlerde kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat işlerini içselleştiremeyen taşımacılık şirketlerine eşya taşıma hakkında rağbet edilmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde birikim kazanmış kurum çalışanlarımızın her biri kendi vazife sahalarında fazlasıyla tecrübelidir. Görevini yetenek haline getirmiş şahıslarla çalışan kurumumuz için, müşteri memnuniyeti kuvvetle önemlidir.

Eşya taşıma organizesinde herşeyden önce eksper hizmetleri yürütülmektedir. Eksper işlemleri ücretsizdir ve eşya taşımacılığı işinin en ciddi bölümlerinden biridir. İnceleme faaliyetlerinin dikkatlice organize edilmesi, eşya taşıma süreçleri boyunca sorun olmasını önleyecektir. Sözü edilen sebeple, ekspertiz işlemlerinde görev verdiğimiz personelimiz, alanında eğitimli şahıslardır.

Raporlama organizesi ile olası zor durumlara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksper personelimiz, inceleme hizmetleri amacıyla evinize ulaştığında, ilk aşamada evde var olan tüm eşyaların kaplayacağı alanı ölçer ve lüzumlu olan olan çelik kasalı aracı saptar. Isı ve nem benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyaları muhafaza eden kapalı kasalı ve özel dizayn araçlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış esneme sistemleriye yüksek derecede güvenlidir. Kapalı kasa kamyonlarımız yeni ve güvencelidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, uygun nakliyat kamyonuyla beraber gereken ambalajlama unsurları, görev verilecek personel ve başka önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi sonunda taşınacak yerin çevre koşulları incelenir ve transfer planlaması hazırlanır. Raporlama aşaması akabinde nakliyat sigortası yapılır.

Eşyaların korunması ve Nakliye Aracına İstifleme

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Organizasyonu hususunda tecrübeli olan personelimiz, eşya taşımacılığı hususunda ciddi derecede ciddi durumda bulunan paketleme işlemlerini profesyonel usullerle uygulamaktadır. Söz konusu kaliteyle Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, organizasyonumuz öncü bir yere sahip bulunmaktadır. Şirketimizin belirlediği Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye servis kapsamı arasında en önemli işlemdir. Narin ve hususi materyaller adına kapsamlı paketleme metodları geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, kendine özgü paketleme unsurları tercih edilmektedir. Geniş mobilyalar özenli bir şekilde paketlenir. Monte işleri için birikim sahibi personelimiz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi amacıyla değişik paketleme seçenekleri sunulmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenli bir şekilde kurulur. Asansörün duvara doğru bir şekilde dayanması ve taşıma bölümünün akıcı bir biçimde inip çıkması ve titrememesi mecburidir Asansörcümüz mesleğinde deneyimlidir. Bayrampaşa asansörlü evden eve taşımacılık ile firmamız, Bayrampaşa ve etrafındaki bölgede olan evinizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman perspektifinde ve sağlam bir şekilde indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde yukarıya çıkarmaktadır. Ağır mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Ağır malzemeler sağlam olduğu için öncelikli konumlandırılır. Kırılabilir ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstlerde bulunan bölümlere yerleştirilir.

Tüm eşya ya da malzemelerinizin getirildikleri yerde olduğu gibi taşınacağınız daireye çıkarılmasıyla, taşınma hizmeti genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni evde ev eşyalarının belirlendiği biçimde konumlandırılması ve montaj aşamasının yapılması için özel personelimiz çalışmaktadır. Talepte bulunulması durumunda eşyaların döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Bayrampaşa ve yakınlarında uluslararası lojistik alanında da iş yapan şirketimiz, söz konusu konudaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha titiz hareket etmektedir.

Alakalı Siteler; Sancaktepe Evden Eve Nakliyat - Balçova ev taşımacılığı - Aydın Evden Eve - İzmir Taşımacılık

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !