EVDEN EVE NAKLİYAT

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal anlamda özümsemiş olan organizasyonumuz, Başakşehir ve çevresinde güvenli taşımacılık vermektedir.

Başakşehir ve çevresinde firmamızca yürütülen evden eve taşıma alanında, Başakşehir'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara Başakşehir departman otoparkımızda bulunan nakliyat vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş usullerle taşınma dönemi bu zamanda yürürlükte değildir. Günümüz şartlarında profesyonel anlamda evden eve nakliyat işlemlerinde ihtisaslaşamayan taşıma kuruluşlarına ev eşyalarının taşınması konusunda talepte bulunulmamaktadır. Eşya taşıma işlerinde profesyonel olan şirket çalışanlarımızın her biri kendi hususi sorumluluk sahalarında önemli derecede potansiyel sahibidir. İşini kendi şahsi uzmanlığı haline getirmiş şahıslarla çalışan kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti oldukça fazla önem arz eder.

Eşya nakliye operasyonlarında öncelikle inceleme faaliyetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz işlemleri ücretsiz yerine getirilir ve eşya taşıma işinin en önemli aşamalarından bir tanesini meydana getirir. İnceleme hizmetlerinin titiz bir biçimde yapılması, taşıma işlemleri boyunca aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper alanında vazife yapan elemanlarımız, işinde eğitimli şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti sayesinde aksaklıklar önceden engellenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, raporlama faaliyetleri nedeniyle evinize geldiğinde, ilk aşamada evinizde olan tüm eşyaların miktarını hesap eder ve gerekli olacak çelik kasa aracı belirler. Yağış gibi iklimsel durumlardan eşyaları koruyan çelik kasa ve kendine özgü dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış sarsıntı engelleyici sistemleriye ciddi derecede güvencelidir. Çelik kasa araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Nakil araçlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehildir.

Eksper kadromuz, en uygun taşıma vasıtasıyla birlikte gerekli olan paketleme öğeleri, görevlendirilecek ekip ve diğer mühim unsurları inceleme sırasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi sonunda taşınacak yerin muhit durumu incelenir ve taşıma programı hazırlanır. Raporlama hizmeti sonrasında güvence gayesiyle sigorta poliçesi hazırlanır.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona Yükleme

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda deneyimli durumda bulunan eleman kadromuz, evden eve nakliyat işlemlerinde uç noktada önem arz eden paketleme işlerini seçkin yöntemlerle sonuca ulaştırmaktadır. Bu kalite muvacehesinde Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz önemli bir konuma sahiptir. Kuruluşumuzun belirlediği Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet ağı arasında en önemli aşamadır. Narin yahut hususi malzemeler adına kapsamlı ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Buzdolabı gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, kendine özgü patpat ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler dikkatle korunaklanır. Montaj hizmetleri için deneyimli elemanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın hasar görmemesi adına çeşitli paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör, dikkatle kurulur. Nakliyat asansörünün duvara tam yanaşması ve taşıyıcı bölümün düzgün bir biçimde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gereklidir Asansör şoförümüz asansör kullanmak hususunda deneyim sahibidir. Başakşehir asansörlü taşımacılık hizmetleriyle ekibimiz, Başakşehir ve çevresinde bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve emniyetle aşağıya indirerek araca istiflemekte ve benzer biçimde daireye çıkarmaktadır. Hacimli möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve aracın önüne indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük malzemeler sağlam olduğundan alta konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstlerde olan bölümlere yerleştirilir.

Tüm eşyalarınızın aynı biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, taşınma işlemleri genel anlamda tamamlanmış olur. Yeni mekanda taşınan malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda tecrübeli ustalarımız görev yapar. İstendiğinde tüm eşyaların döşenmesi işlemleri hususunda bayan personel vazifelendirilmektedir.

Başakşehir veya çevre ilçelerde uluslararası ev nakliyat sahasında da çalışma yapan kuruluşumuz, sözü edilen husustaki faaliyetlerinde eşyalarınız farklı ülkeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha dikkatli hareket etmektedir.

İlgili Bazı Önemli Web Siteleri; Pendik Evden Eve Nakliyat - Başakşehir eşya taşıma - Çanakkale Evden Eve - İzmir Ev Taşıma

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !