EVDEN EVE NAKLİYAT

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat faaliyet alanında icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz, Bakırköy ve bölgesinde güvenilir nakliyecilik arz etmektedir.

Bakırköy ve etrafındaki bölgede kurumumuzca yürütülen taşımacılık faaliyetleri alanında, Bakırköy'da bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Bakırköy araç parkımızda mevcut olan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Önceki tekniklerle ev taşıma devri bu zamanda fesholmuştur. Zamanımız şartlarında elit bir anlayışla evden eve nakliyat işlemlerinde ustalaşamayan taşımacılık şirketleri, ev taşıma konusunda alaka görmemektedir. Eşya taşıma süreçlerinde profesyonelleşmiş firma elemanlarımızın tamamı kendi şahsi vazife dallarında kayda değer derecede potansiyel sahibidir. İfa ettiği misyonu zanaat haline getirmiş bireylerle kadrosunu güçlü duruma getirmiş bulunan teşekkülümüz için, müşterilerimize arz ettiğimiz hizmet kalitesi fazlasıyla mühimdir.

Ev Nakliyat organizesinde öncelikle ekspertiz hizmetleri yürütülmektedir. İnceleme programı ücretsiz yapılır ve taşıma işinin en ciddi kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Ekspertiz faaliyetlerinin titizlikle yapılması, nakliye faaliyetleri sırasında problem çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz hizmetlerinde vazife verdiğimiz çalışanlarımız, alanlarında profesyonel kişilerdir.

Raporlama işlemleri ile olası sıkıntılara önceden önlem alınabilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama işlemleri amacıyla adresinize vardığı zaman, ilk aşamada eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gereken olacak kapalı kasalı nakil aracını kararlaştırır. Yağmur benzeri dış etkenlerden eşyaları koruyan çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş kamyonlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla son derece güvenlidir. Çelik kasa kamyonlarımız yüksek model ve güvenlidir. Nakliye araçlarımızın bakım ve tamirleri sürekli olarak yapılır. Şoförlerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehildir.

Eksperlerimiz, doğru taşıma aracıyla birlikte gereken paketleme malzemeleri, görev verilecek ekip ve başka önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre koşulları saptanır ve taşıma programı yapılır. Raporlama işlemi akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların paketlenmesi ve Kamyona İstifleme

Bakırköy Evden Eve Taşımacılık İşlemleri hakkında deneyim kazanmış ekiplerimiz, eşya taşıma meselesi için ciddi derecede ehemmiyetli durumda bulunan ambalajlama faaliyetlerini profesyonel usullerle sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kaliteyle Bakırköy Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz öncü bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun tanımladığı Bakırköy evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Eşyaların paketlenmesi, Eşya Taşıma servis faaliyetleri içerisinde en mühim noktadır. Hassas veya değerli eşyalarınız adına özel ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalar ve cihazlar için, özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Ağır malzemeler özenle ambalajlanır. Montaj hizmetleri için uzman çalışanlarımız görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi adına farklı ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansörün balkona uygun bir şekilde birleşmesi ve yük bölümünün düzgün bir biçimde çıkıp inmesi ve sarsılmaması zorunludur Asansör aracımızın kullanıcısı bu hususta tecrübe sahibidir. Bakırköy asansörlü evden eve taşımacılık ile işletmemiz, Bakırköy ve çevresinde bulunan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle indirerek araca istiflemekte ve benzer şekilde dairenize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi önemlidir. Ağır eşyalar dayanıklı olduğundan öncelikli konumlandırılır. Hassas eşyalar nispeten üst kısımlara konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerin önceki yerde olduğu biçimde taşınacağınız eve çıkartılmasıyla, taşınma süreci genel anlamda bitmiş olur. Yeni evde eşya ve malzemelerin belirlediğiiniz şekilde konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması konusunda özel personelimiz görev yapar. Talep edilmesi durumunda eşyalarınızın tamamen yerleşmesi hizmeti için bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Bakırköy ve civarında uluslararası ev taşımacılığı kapsamında da çalışma yapan organizasyonumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye gideceği için çok daha itinalı davranmaktadır.

Alakalı Siteler; Pendik Evden Eve Nakliyat - Beydağ nakliyat - Aydın Evden Eve - İzmir Nakliyat

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !