EVDEN EVE NAKLİYAT

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal bir kalıpta özümsemiş olan şirketimiz, Bahçelievler ve civarında emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Bahçelievler veya çevresinde işletmemiz tarafından icra edilen taşımacılık işlemlerinde, Bahçelievler'da bulunan personelimiz vazifelendirilmekte, bu çevrede bulunan hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşlara Bahçelievler alan otoparkında olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş metodlarla ev taşıma çağı artık kapanmıştır. Çağımız şartlarında profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat faaliyetlerinde gelişemeyen lojistik organizasyonları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde tercih edilmemektedir. Eşya taşıma hizmetlerinde profesyonel olan şirket personelimizin hepsi kendi kişisel sorumluluk sahalarında oldukça tecrübelidir. Görevini adeta beceri edinmiş kişilerle çalışan organizasyonumuz adına, müşteri memnuniyeti son derece mühimdir.

Eşya transferi işlerinde herşeyden önce raporlama faaliyeti yürütülmektedir. Raporlama faaliyetleri ücretsiz sonuçlandırılır ve taşımacılık işinin en mühim bölümlerinden birini meydana getirir. Ekspertiz işlemlerinin kaliteli olması, taşıma işlemleri esnasında aksaklık meydana gelmesini enlelleyecektir. Sözü edilen nedenle, ekspertiz alanında görevlendirdiğimiz personelimiz, mesleklerinde profesyonel elemanlardır.

Raporlama işlemleri ile ihtimal dahilindeki aksamalara ortaya çıkmadan tedbir alınabilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme hizmetleri nedeniyle evinize vardığı zaman, öncelikle evde var olan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin kaplayacağı alanı ölçer ve gerekli olacak çelik kasa aracı kararlaştırır. Yağmur benzeri havayla ilgili etkenlerden tüm eşyaları muhafaza eden kapalı kasa ve hususi dizayn edilen kamyonlarımız, bununla birlikte kuvvetlendirilmiş sarsıntı önleme donanımıyla yüksek derecede güvenlidir. Kapalı kasalı taşıma araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Araçlarımızın bakım ve onarımları devamlı olarak yapılır. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksper personelimiz, uygun nakliye vasıtasıyla beraber ihtiyaç olan paketleme materyali, görevlendirilecek ekip ve diğer mühim gereklilikleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Eksper işlemi sonunda evin civar durumu incelenir ve lojistik programı hazırlanır. Ekspertiz işlemi sonrası sigortalama işlemi gerçekleşir.

Ambalajlama ve Araca Yükleme

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hakkında birikim sahibi olmuş elemanlarımız, evden eve nakliyat konusu için ciddi derecede mühim olan paketleme faaliyetlerini profesyonel metodlarla yapmaktadır. Söz konusu hizmetlerle Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kuruluşumuz mühim bir statüye sahip bulunmaktadır. İşletmemizin tanımladığı Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma servis işlemleri içerisinde özellikle dikkat edilmesi gerekli olan noktadır. Kırılabilecek ya da değerli materyalleriniz adına özel paketleme usulleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı baloncuklu paketleme malzemeleri tercih edilmektedir. Büyük mobilyalar özenle korunaklanır. Montaj işleri için uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması gayesiyle değişik ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.

Asansörler, dikkatle kurulur. Nakliye asansörünün duvara doğru bir şekilde dayanması ve taşıma alanının doğru bir biçimde gidip gelmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansör operatörümüz bu hususta deneyim sahibidir. Bahçelievler asansörlü nakliyat hizmetleriyle kuruluşumuz, Bahçelievler ve civarında bulunan evinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zaman diliminde ve emniyetle indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve aynı biçimde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Hacimli eşyalar sağlam olduğundan öncelikli istiflenir. Hassas materyaller daha üst kısımlara konumlandırılır.

Eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri evde yapıldığı gibi yeni eve çıkartılmasıyla, eşya nakli süreci büyük kapsamda bitmiş olur. Yeni evde taşınan malzemelerin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda uzman ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde tüm eşyaların tamamen yerleşmesi işlemleri için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Bahçelievler ve etrafındaki bölgede uluslararası ev taşımacılığı alanında da etkinlik gösteren kuruluşumuz, bu alandaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye sevk edileceği için kayda değer oranda daha dikkatli olmaktadır.

İlgili Bazı Önemli Web Siteleri; Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat - Çeşme ev nakliyat - Aydın Evden Eve - Nakliyat İzmir

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !