EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat Ataşehir evden eve nakliyat alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz, Ataşehir ve civarında emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ataşehir ve çevre ilçelerde firmamızca yürütülen evden eve taşıma işlemlerinde, Ataşehir içerisinde ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, burada bulunan taşıma işlerini yaptığımız birey ve kurumlara Ataşehir bölge otoparkında bulunan taşıtlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş metodlarla ev eşyalarının taşınması çağı bu zamanda kapanmıştır. Şu anki Zaman Diliminde profesyonel çözümlerle evden eve nakliyat faaliyetlerini içselleştiremeyen taşımacılık firmaları, eşya taşıma konusunda ilgi görmemektedir. Eşya taşıma kademelerinde birikimli olan kurum kadromuzun tamamı kendi görev sahalarında son derece tecrübelidir. Görevini hüner haline getirmiş elemanlarla çalışan organizasyonumuz için, müşterilerimizin hizmet sunumumuzdan memnun olması ciddi derecede mühimdir.

Evden eve lojistik hizmetlerinde ilk olarak eksper programı yürütülmektedir. Raporlama hizmetleri ücretsizdir ve nakliyat hizmetinin en önemli kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. İnceleme faaliyetlerinin nitelikli olması, eşya taşıma süreçleri süresince problem oluşmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama hizmetlerinde görev verdiğimiz elemanlarımız, mesleklerinde birikimli kişilerdir.

Ekspertiz hizmetleri ile olası aksaklıklar önceden önlenebilmektedir.

Eksperlerimiz, raporlama faaliyetleri nedeniyle evinize ulaştığı zaman, öncelikle eşyalarınızın miktarını hesaplar ve lüzumlu olan olacak nakil kamyonunu tespit eder. Nem benzeri havayla ilgili durumlardan eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve hususi tasarlanmış eşya taşıma araçlarımız, ayrıca kuvvetlendirilmiş sarsıntı engelleme sistemleriye yüksek derecede güvenlidir. Kapalı kasalı kamyonlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Taşıma araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Şoförlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve ehildir.

Eksper çalışanlarımız, uygun nakil aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama malzemeleri, istihdam edilecek personel ve başka önemli gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son olarak bina civar durumu saptanır ve nakliye planlaması belirlenir. Ekspertiz aşaması akabinde teminat amacıyla sigorta poliçesi hazırlanır.

Paketleme ve Transfer Aracına Yükleme

Ataşehir Evden Eve Taşımacılık Organizasyonu konusunda tecrübeli olan eleman kadromuz, taşınma işlemlerinde ciddiyetle mühim durumda bulunan ambalajlama hizmetlerini elit tarzla sonuçlandırmaktadır. Söz konusu kaliteyle Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız mühim bir konuma sahip bulunmaktadır. İşletmemizin sunduğu Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Paketleme, Eşya Taşıma hizmet kapsamı perspektifinde en önemli işlemdir.

Kırılabilecek ya da kıymetli eşyalarınız adına kendine özgü paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj materyali tercih edilmektedir. Büyük mobilyalar özenle sarılır. Monte konusunda birikim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın tahribat almaması amacıyla özel paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, dikkatle kurulmaktadır. Asansör kamyonunun binaya tam birleşmesi ve taşıma alanının akıcı bir halde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekir Asansör operatörümüz alanında uzmandır. Ataşehir asansörlü nakliyat hizmetleriyle ekibimiz, Ataşehir ve çevresinde bulunan dairenizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve güvenle aşağıya indirerek araca yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Büyük malzemeler mukavemetli olması sebebi ile alt bölüme istiflenir. Kırılabilir eşyalar daha üst kısımlara yerleştirilir.

Eşyaların aynı biçimde taşınılacak eve çıkartılmasıyla, eşya taşıma işlemi genel olarak tamamlanmış olur. Yeni evde eşya ve malzemelerinizin yerleştirilmesi ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda tecrübeli ustalarımız görevlendirilir. İstendiğinde eşyaların döşenmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Ataşehir veya etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da iş yapan kuruluşumuz, söz konusu husustaki faaliyetlerinde eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceği için kayda değer oranda daha tedbirli davranmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Bodrum Evden Eve | Beydağ Evden Eve | İzmir Evden Eve Taşıma | Avcılar Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !