EVDEN EVE NAKLİYAT

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri haline getiren Özentaş Nakliyat, Acıbadem ve civarında güvenli ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Acıbadem ile çevresinde firmamızca icra edilen eşya taşıma faaliyet alanında, Acıbadem'da bulunan çalışanlarımız görevlendirilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Acıbadem departman araç parkımızda mevcut olan araçlarımız yönlendirilmektedir.

Önceki tarzla taşınma çağı bu zamanda yürürlükten kalkmuştır. Bugün elit anlamda evden eve nakliyat hizmetlerini meslek haline indirgeyemeyen taşımacılık firmaları, ev taşıma hakkında ilgi görmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde deneyim sahibi olmuş kurum kadromuzun hepsi kendi özel görev dallarında son derece tecrübelidir. İşini içselleştirmiş elemanlarla çalışmayı tercih eden teşekkülümüz adına, müşteri memnuniyeti ciddi oranda önem arz eder.

Evden eve nakliyat faaliyetlerinde öncelikle raporlama faaliyetleri icra edilmektedir. Raporlama faaliyeti ücretsiz sonuçlandırılır ve taşıma hizmetinin en önemli bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Ekspertiz faaliyetlerinin kaliteli sunulması, eşya taşıma faaliyetleri boyunca aksaklık olmasını enlelleyecektir. Söz konusu nedenden ötürü, eksper faaliyetleri alanında vazife yapan elemanlarımız, alanlarında tecrübeli elemanlardır.

Eksper işlemleri ile ihtimal dahilindeki problemler meydana gelmeden önlenebilmektedir.

Eksper elemanlarımız, inceleme faaliyetleri gayesiyle daire veya ofisinize ulaştığında, herşeyden önce eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesaplar ve lüzumlu olan olacak kapalı kasalı nakliye vasıtasını belirler. Yağmur gibi havayla ilgili olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan kapalı kasa ve kendine özgü dizayn araçlarımız, aynı zamanda güçlendirilmiş yay sistemleriye son derece korumalıdır. Kapalı kasa kamyonlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Nakil araçlarımızın bakımları daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehildir.

Eksperlerimiz, doğru lojistik vasıtasıyla birlikte gereken paketleme öğeleri, görev verilecek kadro ve farklı önemli unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son olarak bina çevre durumu saptanır ve taşıma planlaması hazırlanır. Eksper aşaması sonrası nakliyat sigortası hazırlanır.

Paketleme ve Araca İstifleme

Acıbadem Evden Eve Taşıma İşlemleri hususunda deneyim sahibi olmuş ekiplerimiz, eşya taşımacılığı hususunda fazlasıyla ehemmiyetli durumda bulunan paketleme işlemlerini elit bir tarzla sonuçlandırmaktadır. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Acıbadem Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, teşekkülümüz öncü bir yerdedir. Firmamızın tanımladığı Acıbadem evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Evden Eve Nakliyat hizmet faaliyetleri perspektifinde öncelikle değer atfettiğimiz unsurdur. Kırılması muhtemel ve hususi eşyalarınız için ayrıntılı paketleme yöntemleri uygulanmaktadır. Televizyon gibi ev makineleri ve cihazlar için, kendine özgü baloncuklu naylonlar kullanılmaktadır. Hacimli malzemeler özenli bir şekilde sarılır. Montaj hizmetleri için tecrübe sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın tahribat almaması düşüncesiyle en iyi paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör tertibatı, özenle kurulur. Asansör kamyonunun balkona tam dayanması ve yük bölümünün kolay bir halde gidip gelmesi ve zorlanmaması zorunludur Asansör şoförümüz mesleğinde deneyimlidir. Acıbadem asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde kuruluşumuz, Acıbadem ve etrafındaki bölgede olan evinizde tüm eşya ve malzemelerinizi kısa bir zamanda ve emniyetle aşağıya indirerek araca yüklemekte ve benzer biçimde evinize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve taşıma aracının önüne indirilerek yüklenmesi önem arz eder. Hacimli malzemeler mukavemetli olması nedeniyle öncelikli istiflenir. Hassas malzemeler üstlerde kalan kısımlara konumlandırılır.

Eşya ya da malzemelerin aynı biçimde yeni eve çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemleri büyük çerçevede tamamlanmış olur. Ev içinde ev eşyalarının belirlediğiiniz şekilde konumlandırılması ve montaj işlerinin yapılması hususunda özel elemanlarımız vazife yapar. İstenildiği taktirde tüm eşyaların döşenmesi işlemi için bayan personel vazifelendirilmektedir.

Acıbadem ve civarında uluslararası evden eve nakliyat alanında da hizmet veren şirketimiz, bu husustaki organisazyonlarında eşyalarınız başka uzak bölgeye gideceğinden dolayı kayda değer oranda daha tedbirli olmaktadır.

İlgili Web Siteleri: Aydın Evden Eve | Balçova Evden Eve | İzmir Evden Eve | Zeytinburnu Evden Eve

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !