ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat Şehirlerarası taşımacılık, şehir içi nakliyeye nispeten uzak kilometre içeren nakliye biçimidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. İller arası taşımacılıkta mesafe oldukça fazladır. Bu gerekçeyle, sözü edilen amaç için sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenli olması gerekmektedir. Firmamızın kullandığı iller arası taşımacılık araçları, uzun ömürlü ve darbe emici özelliktedir.

Şehirler Arası Taşımacılık Ne şekilde bir mana kapsamaktadır? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Çağımız nakliye yöntemlerinin ilerleme göstermesiyle, kapalı kasalı nakliye araçlarının kullanışlılığı ve sağlamlığı artmıştır. Şehirler Arası Taşıma hizmetlerinde, eşya çeşitlerine göre özelleşen araçları kullanan kurumumuz, süratli ve emniyetli eşya nakli eylemleri uygulamaktadır. Ülkemizin tüm illerine şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunan Özentaş, müşterilerimizin taleplerine en kaliteli biçimde cevap sunabilmek hususunda, gereken bütün koşulları içselleştirmektedir. iller arası evden eve taşımacılık işlerinde, tecrübeli elemanlar görevlendirilir. Ayrıca organisazyonumuzun uyguladığı uzman operasyonlar çerçevesinde en sağlam nakliye işleri yerine getirilmektedir.

Şehirlerarası Taşıma Kapsamı?

Ekpertiz işlemiyle taşıma süreçleri başlar ve gerekli nakliye aracı, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmadan sonra mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Kırılgan tüm eşya ve malzemelerin özel bir biçimde paketlenmesi ile diğer eşyalarınızın paketlenmesi aşamasından itibaren, nakliyat sebebiyle sevk edilmiş vasıtaya tüm eşyalar istiflenir. İlk aşamada hacimli ve mukavemetli mobilyalar indirilir ve akabinde hassas eşyalar istiflenir.

Kapalı kasa transfer araçlarımızın hassas eşya transfer işlemleri amacıyla özgün bir biçimde imal edilmesiyle, illerarası nakliyede eşya emniyeti tam bir biçimde sağlanmaktadır.

İşletmemiz adına Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olması asıl amacımızdır.

Şehirler arası nakliyat faaliyet alanında, eşyaların paketlenmesi ile kolileme işlemleri özeldir. Uzun yolun sorunları ile eşyaların taşınacağı şehrin coğrafi özelllikleri değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama işlemleri yapılır. Eşyaların paketlenmesi süreci sonrası araca istifleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatlice yerine getirilen ambalajlama ve araca yükleme ile eşyalar tahribat almamaktadır. İllerarası nakliye hususunda gerekli bütün belgelerimiz vardır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve çalışanlarımızın sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yolda çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Şirketimiz tonaj konusunda dikkatlice davranmaktadır.

Şehirlerarası taşıma ücretleri, gidilecek ilin uzaklığı, çelik kasa taşıtın soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi şartlara göre değişiklik gösterebilir. Firmamız, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında en yerinde bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

İlgili Konu: » Evden Eve Nakliyat


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !