OFİS & BÜRO TAŞIMA

Ofis Taşıma Ataşehir

ofis taşıma İşletmemiz Ataşehir Ofis Taşıma kurumları arasında güçlü kurumsal yapısı ve mutlak müşteri tatmini düşüncesine sahip önemli işletmelerdendir.

İşyeri nakliye öteki taşıma cinslerinden ayrıcalıklı bir formda çok daha dikkat ve de ehliyet gerektiren bir lojistik işidir.

İş yeri taşımacılığı için ilk önce taşıma uzmanımız verdiğiniz adrese gelir ve iş yerinizdeki eşyaları tetkik eder. İnceleme bitiminde etüt çalışması çıkarılır.

Nakliye hizmetinin gerçekleştirildiği gün nakliyenin daha hızlı ve güvenli olması amacıyla büroda bulunan tüm eşyalar bölüm bölüm çalışılarak nakledilir. evrak dolapları ve ofis mobilyalarının sökülümleri daha süratli olması için elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. İş yerinizde mevcut bulunan eşyaların tümü yurtdışından ithal ettiğimiz balonlu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ve diğer eşyalar kolilenir ve üstlerine odayı kullananın ve odanın ismi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Kurumumuz işyeri taşımacılığı hizmetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında uzun zamandır önder konumunu korumakta olan firmamız Özentaş Nakliye, güven ve profesyonellik ile şahıs ve kurumlara hizmet sunmaktadır.

Etiketler: ataşehir ofis taşıma | ataşehir ofis taşımacılığı | ofis taşıma ataşehir | ataşehir ofis nakliyesi | ataşehir büro taşıma

 


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !