EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyatEvden eve taşıma organizasyonu, taşınma faaliyetlerinin, mobilya, ev cihazları yahut başka aygıtların ziyan almaması gerekçesiyle tüm tedbirlerin alınması içeriğinde, planlanarak yerine getirilmesidir. Evlerinizde olan tüm eşyaların toplanması, sarılarak korumaya alınması, araç ile taşınıp istenilen alanlarına yerleştirilmesi işlemlerini kapsar.

Evden Eve Nakliye Ne Anlamı İçine alır? Ne şekilde Yapılır?

Evden Eve Nakliyat, evinizde bulunan mobilyalar, malzeme ve eşyalarınızın nakledilecekleri eve aktarılmasında, evde bulunan eşyaların hasar görmesini önleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından sökme ve monte işlemlerinin de yerine getirildiği elit bir nakliyat sistemidir.

Evden Eve Taşıma Faaliyetleri

Evden Eve Nakliye yalnızca ev eşyaşarının nakledilmesi şeklinde icra edilebileceği gibi, taşınılacak evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması hedefiyle, halihazırda bulundukları mevkide sökme süreçleri ve paketleme işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile yeniden montajlarının yapılması ve kullanılmaya hazırlıklı bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve nakliye hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Nakliyat işleminin en özlü safhası ve unsuru vaziyetine gelen evden eve taşımacılık, işinin hakikaten ustası bir şirket tarafından sonuçlandırılmadığı taktirde hiç de şakaya gelmeyen ve telafisi akla yatkın olmayan engellere yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız şirketin, mesleğinde profesyonel ve tecrübeli bir ekibi, çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ve sağlam kurumsal altyapısı ile emniyet telkin eden bir kuruluş olması zorunludur.

Evden eve nakliyat kapsamında ilk önce ehemmiyet atfedilmesi icab eden husus paketlemedir. Taşınacak möble, teçhizat ve taşınacak mekanda bulunan eşyaların, kullanım niteliklerine göre seçilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşıma amacıyla hazır hale getirilmeleri ciddiyetle önemlidir.

Nitelikli ve deneyimli bir takviyeyle arızasız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşıma nedir? sorusunu çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de tatmin edici olmayan bir bilgi anlamıyla benimsenmektedir. Taşınma programında direkt eyleme başlamadan önce, makul bir taslak oluşturulmalıdır.

Kuruluşumuzun alanında uzmanlaşmış ve aynı şekilde deneyimli çalışan kadrosu desteği ile, taşınmanın tüm zorluğundan şüphesiz uzak kalabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni belirlediğiniz mekânınıza geçebilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle eşyaların muhafaza edilmesi hususuna ciddi oranda dikkat edilir. Kurumsal bir işletme anlayışının gerektirdiği uzman görüş sonucunda, taşınan malzemelerin kaybolması veya tahrip olması gibi hadiselerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için kurumumuzun uygulamakta olduğu fiyat politikası ile, her şahıs kolayca bu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin kısa bir sürede ve güvenilir şartlar çerçevesinde sevk edilmesi ve konumlandırılması için, kurumumuza daima itimat edebilirsiniz.

Ekspertiz;
Taşıma işlemlerinin tam içeriğiyle düzgün uygulanması adına "yerinde tetkik" manası barındıran ve aynı zamanda kurumumuzun ücret almadan uyguladığı ekspertiz servisimizden faydalanmalısınız.

Ekspertiz incelemesinin konusu olan unsurlar;

 • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
 • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
 • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
 • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
 • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
 • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
 • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.

Sigorta;
Nakliye sigortası, tüm yük ve malzemelerinizi taşıma aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve kazalara karşı teminat altına dahil eder.

Demonte ve Montaj:
Eşyalarınızın doğru şekilde paketlenmeleri, araca düzgün konumlandırılabilmeleri ve hasar almadan sevk edilmesi gayesiyle söküm işlemleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakliyesi yapılan eşyalarınız, taşındıkları adreste belirleyeceğiniz şekilde pozisyonlandırılarak tekrar ekibimizce montajlanır.

Paketleme ve Ambalaj:
Ambalaj için malzeme seçimi ve Tüm eşyaların paketlenmesi, Özentaş Nakliyat'ın önem verdiği hususların başında gelmektedir. Beyaz eşyalar, möbleler, mutfak gereçleri ve diğer tüm eşyalar için materyal çeşitlerine göre seçilmiş paketleme materyali kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yapılmaktadır.

Eşya Yerleştirme:
İstenen mekana nakilleri yapılan ve montaljarı yapılan eşya ve malzemeleriniz sizin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanımınıza hazır duruma getirilir.

- Araca yükleme: Bölümlerine ayrılan ve sarımları yapılmış olan mobilya ve eşyalarınızın transfer sırasında zarar görmelerine karşı alınacak en iyi tedbir, taşıma aracına düzenli yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Depolama: Ev eşyası depolama hizmetleri sunan firmamıza ulaşmak suretiyle lüzumlu olan korunaklı depolarınızı isteyebilir, kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Bakınız: Eşya Depolama

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda daha geniş bilgi için Evden Eve Nakliyat sitesi ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

 • Cihan Aydemir

  Özentaş Nakliyat ile Kayseri'de bulunan evimi Gaziantep merkeze taşıdım. Firmanın Kayseri şubesi 1 gün önceden evimize gelerek eşyalarımın sökümlerini yaptı, sardı ve paketledi. Evin boşaltılması sonrası kaba temizlik bile..

 • Oya Çiftçi

  Bundan önce başka bir şirket ile evden eve usulü taşınmıştım ve kötü tecrübelerim oldu. Bu yüzden taşınma öncesi baya endişeliydik. Facebook'ta bu siteye rastladım ve Allahtan Özentaş Nakliyat ile karşılaştık..

 • Saliha Oğuz

  Samsun Atakum'dan Kocaeli Gölcük ilçesine taşındım. Eşyalarımda bir sıkıntı olmadan zamanında ve sorunsuz taşınmamı gerçekleştiren Özentaş Nakliyat'a verilen sözleri harfiyen..


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !