EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama Ataşehir

eşya depolama Ataşehir bölgesinde yerine getirdiğimiz hizmetlerden biri olan Depolama, kuruluşumuzun ifa ettiği güvenilir hizmet faaliyetleri sistematiğinde yer almaktadır. Eşya barındırma, muhafaza edilmesi lüzumlu olan bir eşyanın (mesela otomobil ve motorlu araçlar, işyeri eşyaları, konut eşyaları, atamayacağınız fazlalık eşyalar, önemli kutular ve buna benzer tüm eşyalar) korunaklı antrepolarda ve özel depolama bölmelerinde koruma altına alınması işlemlerine denilmektedir.

Firmamız, Ataşehir'de ev nakliyat ve ofis nakliye işlemleriyle birlikte, hizmet sunduğu birey ve kuruluşların arzusu dahilinde ekonomik fiyatlarla belirli süreli depolama işlemleri de sunmaktadır. Senelik yahut daha geniş süreliğine eşya muhafazası taleplerinde tek sefere mahsus olarak nakliye bedelsizdir.

Gün boyunca CCTV sistemiyle koruma altında olan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumuna karşı da ayrıca güvencelidir.

Kurumumuzca uygulanan eşya eşya depolama ücretleri, oldukça makuldür. Sonradan ekstra ücret eklenmemektedir. Tüm maliyet, planlamada müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimizin tatmininin planlandığı eşya koruma kapsamında, gerekli herşey kurumumuzca düşünülmüştür.

Etiketler: ataşehir eşya depolama | ataşehir depolama | eşya depolama ataşehir | depolama ataşehir | ataşehir kiralık depo


ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !