FİRMA PROFİLİ

Özentaş Nakliyat Firma Profili

özentaş nakliyatEşya Taşıma kapsamında 1960'lardan beri hizmet verdiğimiz süre içerisinde çok sayıda kişi, şirket ile devlet teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Özentaş Nakliyat, bu sektörde önde gelen lojistik şirketleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve güvenceli iş yapan Özentaş Nakliyat, uzun mazisinde etkin referanslar kazanmıştır.

Özentaş Nakliyat organizasyon altyapısı, bölgesel ve iller arası lojistik faaliyetleri alanında kullandığı 3 adet 6 lastikli ve 8 tane 10 tekerli lojistik kamyonu, şehiriçi asansörlü taşımacılık işlemlerinde faydanıza sunduğu bir tane hidrolik asansör kamyonu, ev eşyası muhafaza işlemleri doğrultusunda 2000 metrekare kapalı alanı olan, güvenli antreposu ile aynı zamanda taşınacak her malzeme ve eşya grubuna uygun olarak belirlenmiş paketleme gereçleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca firmamızın, hizmet sağladığı kişi ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine sorunsuz çözüm sunabilme gayesiyle görevlendirdiği, tamamı kendi sınıfında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman kadrosu mevcuttur.

"Yüksek Kalite, Eksiksiz Hizmet" sloganı ile, müşterilerine bir söz veren firmamız, müşterilerinin taleplerinin ekonomik, nitelikli, güvenilir bir biçimde ve zamanında temin edilmesini gerçek kalite politikası olarak kabul etmektedir.

Özentaş Nakliyat, 1994 yılında asli hizmet birimi olarak EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerini benimsemiş, bu alanda eksiksiz ve kusursuz hizmet vermeyi amaç edinerek tüm altyapısını da bu yönde şekillendirmiştir.

Özentaş Nakliyat, Armut.com'un güvenli ortamında da hizmet sunmaktadır..
Armut.com'da Özentaş; İbrahim Uçak İstanbul Ataşehir Evden Eve Nakliyat - Armut.com

özentaş nakliyat

ÖZENTAŞ NAKLİYAT BAHAR KAMPANYASINDAN SİZ DE FAYDALANIN !